2020 YKS Geometri Kitap Önerileri | TYT-AYT Kitap Tavsiyesi

30.08.2020
19.185
A+
A-

Merhaba osymli.com ’un değerli üyeleri, bu yazımda sizlere 2021 YKS Geometri kitap tavsiyeleri nelerdir? Hangi kitaptan çalışmalıyım? 2021 AYT Geometri kaynak kitap önerisinde bulunabilir misiniz?  Sorularına cevap vereceğim. Malumunuz piyasada çok çeşitli kaynak kitaplar bulunmaktadır ancak hepsinin faydalı olduğunu söylemek pek mümkün değil. Piyasada bulunup  en çok çözülen ve hakkında olumlu görüşler bulunan kitapları sizler için bir başlık altında toplayarak kitaplar hakkında kısaca bilgi vermeye çalıştık. Çalışmalarınızda faydalı olması dileğiyle…

2020 YKS Geometri Kitap Önerileri | TYT-AYT Kitap Tavsiyesi

2020 YKS Geometri Kitap Önerileri | TYT-AYT Geometri Kitap Tavsiyesi

Merhaba osymli.com ’un değerli üyeleri, bu yazımda sizlere 2021 YKS Geometri kitap tavsiyeleri nelerdir? Hangi kitaptan çalışmalıyım? 2021 AYT Geometri kaynak kitap önerisinde bulunabilir misiniz?  Sorularına cevap vereceğim. Malumunuz piyasada çok çeşitli kaynak kitaplar bulunmaktadır ancak hepsinin faydalı olduğunu söylemek pek mümkün değil. Piyasada bulunup  en çok çözülen ve hakkında olumlu görüşler bulunan kitapları sizler için bir başlık altında toplayarak kitaplar hakkında kısaca bilgi vermeye çalıştık. Çalışmalarınızda faydalı olması dileğiyle…

 

 

 

2021 AYT-YKS Geometri Konu Anlatım Tavsiyeleri

 

 

 

Palme Yayınları YKS Geometri Konu Anlatımlı

Palme yayınları her yıl öğrencilerden tarafından hem de öğretmenler tarafından kalitesini konuşturan bir yayındır. Her derste başarılı olduğu gibi geometri dersinde de oldukça başarılıdır. Sınava kadar eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz konu anlatımlı bu kitabı tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Delta YKS 1. ve 2.Oturum TYT Geometri Özet 1.Kitap

Tüm YKS konularının özetlerini ve  püf  noktalarını içerir. Tek başına konuyu öğretmek için yeterli değildir ancak yanınızda taşıyıp soru çözerken veya tekrar yaparken yardım alabileceğiniz kaliteli bir kaynaktır.

 

 

 

 

2021 AYT YKS Geometri Soru Bankası Tavsiyeleri

 

 

 

YKS 1. ve 2. Oturum Geometri Soru Bankası Esen Yayınları

 

Orta-zor seviye bir kitap olduğundan kendinizi temel kitaplardan geliştirdikten sonra çözülebilecek bir kaynaktır. İçerisindeki özgün ve kaliteli sorularla sınava kendinizi eksiksiz hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

YKS 2. Oturum Geometri Soru Bankası Karekök Yayınları

 

Özellikle hedefi yüksek öğrencilere yönelik orta-zor sorular içerir. Eğer tüm konularınızın bittiğini düşünüyorsanız bu kaynakla kendinizi geliştirerek sınavda çıkabilecek her türlü soruya kendinizi hazırlayabilirsiniz.Geometri çok soru çözülerek halledilebileceğinden başlangıç için çözdüğünüz kitaplardan sonra bu kitabı mutlaka alıp çözmenizi öneriyoruz.

 

 

 

Okyanus Yayınları YKS Geometri Özel Ders Konseptli Soru Bankası

 

İçinde kaliteli sorular bulunduran, çözümlerinin tamamı video çözümlü olması sebebiyle tercih edilebilecek bir kitaptır.Bu kitapta her seviye soru yer aldığından sınava kadar eksiksiz bir şekilde hazırlanacaksınız.Geometri için tek bir kaynak yeterli olmayacağından bir sonraki tercihleriniz arasına bu kitabı koyabilirsiniz.

 

 

 

Kaynak: Yukarıdaki bilgiler www.unirehberi.com sitesi referans alınarak hazırlanmıştır.

 Yukarıda olmayan ancak sizin çözüp önerdiğiniz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.