2024 AYT Kimya Çalışma Takip Çizelgesi PDF İndir (Konu Listesi)

04.08.2023
A+
A-

2024 YKS’ ye hazırlanan adaylar için “2024 AYT kimya dersi çalışma takip çizelgesi” ve “2024 AYT kimya konu takip çalışma çizelgesi PDF” hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız. Yükseköğretim konularına çalışmaya başlamadan önce Alan Yeterlilik Testinde hangi konulardan sorumlu olduğunuzu bilmek sizler için faydalı olacaktır. Bu yazımızda MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmış 2024 AYT kimya dersi için çalışma çizelgesi paylaşacağız.

2024 AYT Kimya Çalışma Takip Çizelgesi PDF İndir (Konu Listesi)

2024 AYT Kimya Çalışma Takip Çizelgesi PDF İndir (Konu Listesi)

Alan Yeterlilik Sınavına hazırlanırken büyük emek harcıyorsunuz. Sınavda başarılı olmak ve iyi bir üniversiteye gitmek çoğunuzun hayali diyebiliriz. Bu hayalinizi gerçekleştirmek içinde yapmanız gereken planlı ve programlı çalışmaktır. Planlı ve programlı çalışırsanız emeklerinizin karşılığını mutlaka alacaksınızdır. Planlı çalışma içinde ders takip çizelgeleri sizlere büyük kolaylık sağlayacak. Her ders için ayrı ayrı bir 2024 AYT çalışma takip çizelgesi paylaşacağız. Bu ders çizelgelerinin her birinin çıktısını alın ve mutlaka kullanın. Çok kısa bir süre de bile size ne kadar kolaylık sağlayacağını göreceksiniz.

 

Kimya konularının çok yoğun olduğunu biliyoruz ve AYT sayısalda  başarılı olmak için iyi bir kimya neti yapmanız gerekiyor. Bu kadar konuya da hakim olmanız ve netlerinizi yükseltmek için çok iyi bir program yapmanız gerekiyor. AYT kimya için hazırladığımız çalışma takip çizelgesini de sizlerin planlı ilerlemenizi sağlayacak. Bu aylık/günlük ders takip çizelgesinin size katkısı bitirdiğiniz konuları veya eksik kaldığınız konuları somut olarak görecek olmanızdır. Böylece AYT kimya dersine daha verimli çalışacaksınız. Kimya dersini için neler yapmanız gereceğini net görebilecek ve bir sonraki gün ne yapacağınızı bilerek planlı ve programlı çalışarak sınava daha sağlam hazırlanacaksınız!

 

2024 Alan Yeterlilik Sınavı kimya ders takip çizelgesi ile kimya dersindeki performansınızı göreceksiniz. Eksik olduğunuz konuları tamamlamak için plan yapabileceksiniz. Böylece planlı ve programı çalışmanın hakkını vermiş olacaksınızdır. AYT kimya çalışma takip çizelgesinde konu çalışmaya ağrılık verdiğiniz kadar bol bol soru çözmeye de ağırlık verin. AYT kitap önerileri yazısında tavsiye edilen kimya kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

 

Sınava hazırlanan adayların planlı ve programlı çalışmasını sağlayacak bir ders takip çizelgesi paylaşıyoruz. Sınavda başarılı olan adayların vurguladığı tek şey planlı ve programlı çalışırsanız daha başarılı olursunuz, zamanınızı iyi yönetebilir ve AYT konularını bitirip denemeler çözemeye başlayabileceksiniz. Ayrıca şunu eklemeliyim ki akıllıca bir plan, başarı için atılmış ilk adımdır. 2024 AYT ders takip çizelgelerini alıp uygulayarak ilk adımınızı attığınızda başarı zaten sizinle olacaktır.

 

yks-ayt-kimya-ders-takip-cizelgesi-pdf-indir-calisma-plani

 

2024 TYT KİMYA KONULARI için TIKLAYINIZ

2024 AYT KİMYA KONULARI için TIKLAYINIZ

YKS Kimya Kitap Önerileri için TIKLAYINIZ

YKS Youtube Kanal Önerileri için TIKLAYINIZ

YKS Çalışma Programı İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.