2024 LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir

10.06.2023
A+
A-

2024 LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir kaynağını paylaşacağız. Kitap yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de bu kaynağı indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

2024 LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir

2024 LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir

Sizlere Liseye Geçiş Sınavında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sorularını çözmenizde yardımcı olası amacıyla ilgili yayın evi tarafından ücretsiz olarak sunulan 2024 LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir kaynağı paylaşıyoruz. Öncesinde LGS sistemini tanımak adına yazımızı okumaya devam edelim.

2018 Yılı itibariyle liseye giriş sınav sistemi değişti. Yeni gelen sınavın adı Liseye Geçiş Sınavı (LGS) oldu. Nitelikli lisede okuyup meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler yeni LGS ‘ye girecekler. Sınav iki oturumdan oluşuyor: Sözel ve sayısal. Öğrenciler tarafından merak edilen diğer bir konu ise soruların nasıl olacağı yönünde. Bunun için MEB tarafından yayımlanan örnek soruları çözebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere sözel bölüm derslerinden 2024 LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir kaynağını paylaşacağız. Kitap yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de bu kaynağı indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

 

DENEMELERİN CEVAP ANAHTARI

 

DİYARBAKIR DİN KÜLTÜRÜ DENEME SINAVI

TOKAT DİN KÜLTÜRÜ DENEME SINAVI

DİN KÜLTÜRÜ DENEME SINAVI PDF İNDİR-1

DİN KÜLTÜRÜ DENEME SINAVI PDF İNDİR-2

 

♦Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her ay yayımlanan LGS örnek soruları indirmek için osymli.com/2024-lgs-ornek-sorular-ve-cevaplari-pdf-indir-meb bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 

♦Türkiye’deki pek çok MEM 8.Sınıf öğrencileri için LGS kazanım testi yayımladı. Tüm bunları tek sayfada topladık. İndirmek için osymli.com/8-sinif-lgs-meb-kazanim-testleri-indir bağlantısına tıklayınız.

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

Tavsiye Yazılarımız

LGS'ye kaç gün kaldı?

LGS Konuları ve Soru Dağılımı için TIKLAYINIZ

LGS Kitap Önerileri 8.Sınıf Kaynak Kitap Tavsiyeleri için TIKLAYINIZ

LGS Çalışma Programı PDF İndirmek için TIKLAYINIZ

LGS Deneme Sınavı PDF indir | Sayısal-Sözel Arşiv

LGS Çıkmış Soruları İndirmek için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Şahin dedi ki:

  Çalışmalarıma katkı sağladınız. Çok teşekkürler. 🙂

 2. Dudu Çok dedi ki:

  Indiremiyorum

 3. Saide dedi ki:

  8. Sinif din k denemelerini nasil jndirebilirim indiremiyorum

 4. ercan dedi ki:

  8.sınıf din kült. denemelerini indiremiyorum yardımcı olur musunuz?

 5. Zaide dedi ki:

  Teşekkürler

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Rica ederiz.