LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir

02.05.2020
66.436
A+
A-
LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir

2020 LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir

Sizlere Liseye Geçiş Sınavında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sorularını çözmenizde yardımcı olası amacıyla ilgili yayın evi tarafından ücretsiz olarak sunulan kaynağı paylaşıyoruz. Öncesinde LGS sistemini tanımak adına yazımızı okumaya devam edelim. 2018 Yılı itibariyle liseye giriş sınav sistemi değişti. Yeni gelen sınavın adı Liseye Geçiş Sınavı (LGS) oldu. Nitelikli lisede okuyup meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler yeni LGS‘ye girecekler. Sınav iki oturumdan oluşuyor: Sözel ve sayısal. Öğrenciler tarafından merak edilen diğer bir konu ise soruların nasıl olacağı yönünde. Bunun için MEB tarafından yayımlanan örnek soruları çözebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere sözel bölüm derslerinden LGS 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Deneme Sınavı PDF İndir kaynağını paylaşacağız. Kitabın yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de bu kaynağı indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

 

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DENEME SINAVI -1

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DENEME SINAVI -2

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DENEME SINAVI -3

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DENEME SINAVI -4

DENEMELERİN CEVAP ANAHTARI

 

ZONGULDAK DİN KÜLTÜRÜ DENEME-1 CEVAPLARI

ZONGULDAK DİN KÜLTÜRÜ DENEME-2 CEVAPLARI

 

DİYARBAKIR DİN KÜLTÜRÜ DENEME SINAVI

İŞLEYEN ZEKA DİN KÜLTÜRÜ DENEME SINAVI

 

♦Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her ay yayımlanan LGS örnek soruları indirmek için osymli.com/2020-lgs-ornek-sorular-ve-cevaplari-pdf-indir-meb bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 

2020 LGS deneme sınavı DEV ARŞİV için osymli.com/lgs-deneme-sinavi-pdf-indir-dev-arsiv bağlantısına tıklayarak 20 adet sayısal ve sözel denemeyi indirebilirsiniz.

 

♦Türkiye’deki pek çok MEM 8.Sınıf öğrencileri için LGS kazanım testi yayımladı. Tüm bunları tek sayfada topladık. İndirmek için osymli.com/8-sinif-lgs-meb-kazanim-testleri-indir bağlantısına tıklayınız.

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Zaide dedi ki:

  Teşekkürler

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Rica ederiz.

 2. ercan dedi ki:

  8.sınıf din kült. denemelerini indiremiyorum yardımcı olur musunuz?

 3. Saide dedi ki:

  8. Sinif din k denemelerini nasil jndirebilirim indiremiyorum

 4. Dudu Çok dedi ki:

  Indiremiyorum

 5. Şahin dedi ki:

  Çalışmalarıma katkı sağladınız. Çok teşekkürler. 🙂