2024 LGS 8. Sınıf İnkılap Tarihi Deneme Sınavı PDF İndir

10.06.2023
A+
A-

2024 LGS 8. Sınıf İnkılap Tarihi Deneme Sınavı PDF İndir kaynağını paylaşacağız. Kitabın yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de bu kaynağı indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

2024 LGS 8. Sınıf İnkılap Tarihi Deneme Sınavı PDF İndir

2024 LGS 8. Sınıf İnkılap Tarihi Deneme Sınavı PDF İndir (Arşiv)

Sizlere Liseye Geçiş Sınavında İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük sorularını çözmenizde yardımcı olası amacıyla ilgili yayın evi tarafından ücretsiz olarak sunulan 2024 LGS 8. Sınıf İnkılap Tarihi Deneme Sınavı PDF İndir kaynağı paylaşıyoruz. Öncesinde LGS sistemini tanımak adına yazımızı okumaya devam edelim.

2018 Yılı itibariyle liseye giriş sınav sistemi değişti. Yeni gelen sınavın adı Liseye Geçiş Sınavı (LGS) oldu. Nitelikli lisede okuyup meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler yeni LGS‘ye girecekler. Sınav iki oturumdan oluşuyor: Sözel ve sayısal.

Öğrenciler tarafından merak edilen diğer bir konu ise soruların nasıl olacağı yönünde. Bunun için MEB tarafından yayımlanan örnek soruları çözebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere sözel bölüm derslerinden 2024 LGS 8. Sınıf İnkılap Tarihi Deneme Sınavı PDF İndir kaynağını paylaşacağız. Kitabın yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de bu kaynağı indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI -1

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI -2

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI -3

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI -4

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI -5

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI -6

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI -7

⇑DENEMELERİN CEVAP ANAHTARI⇑

 

ZONGULDAK MEM İNKILAP TARİHİ DENEME-1 CEVAPLAR

ZONGULDAK MEM İNKILAP TARİHİ DENEME-2 CEVAPLAR

 

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI-8

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI-9

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI-10

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DENEME SINAVI-11

 

2024 LGS deneme sınavı DEV ARŞİV için https://www.osymli.com/lgs-deneme-sinavi-pdf-indir-dev-arsiv.html bağlantısına tıklayarak 20 adet sayısal ve sözel denemeyi indirebilirsiniz.

 

♦Türkiye’deki pek çok MEM 8.Sınıf öğrencileri için LGS kazanım testi yayımladı. Tüm bunları tek sayfada topladık. İndirmek için https://www.osymli.com/lgs/8-sinif-lgs-meb-kazanim-testleri-indir.html bağlantısına tıklayınız.

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

Tavsiye Yazılarımız

LGS'ye kaç gün kaldı?

LGS Konuları ve Soru Dağılımı için TIKLAYINIZ

LGS Kitap Önerileri 8.Sınıf Kaynak Kitap Tavsiyeleri için TIKLAYINIZ

LGS Çalışma Programı PDF İndirmek için TIKLAYINIZ

LGS Çıkmış Soruları İndirmek için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.