LGS 8.Sınıf Fen Bilimleri Deneme Sınavı PDF İndir

02.10.2020
45.513
A+
A-

2021 LGS 8.Sınıf Fen Bilimleri Deneme Sınavı PDF İndir kaynağını paylaşacağız. Kaynaklar, yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de bu kaynağı indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

LGS 8.Sınıf Fen Bilimleri Deneme Sınavı PDF İndir

2021 LGS 8.Sınıf Fen Bilimleri Deneme Sınavı PDF İndir

Fen Bilimleri dersi birçok öğrenci tarafından zor olarak görülen derslerin başında gelir. Kimi öğrenciler soruları kolaylıkla çözebilirken kimisi de yapamaz ve umutsuzluğa düşer. Bu durumun üstesinden gelme yollarını aramaktan ziyade pes etme eğilimi gösterir. Zor olan bu durumun üstesinden gelmektir. Sizlere Liseye Geçiş Sınavında Fen Bilimleri sorularını çözmenizde yardımcı olası amacıyla ilgili yayın evi tarafından ücretsiz olarak sunulan kaynağı paylaşıyoruz. Öncesinde sistemi tanımak adına yazımızı okumaya devam edelim. 2018 Yılı itibariyle liseye giriş sınav sistemi değişti. Yeni gelen sınavın adı Liseye Geçiş Sınavı (LGS) oldu. Nitelikli lisede okuyup meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler yeni LGS‘ye girecekler. Sınav iki oturumdan oluşuyor: Sözel ve sayısal. Öğrenciler tarafından merak edilen diğer bir konu ise soruların nasıl olacağı yönünde. Bunun için MEB tarafından yayımlanan örnek soruları çözebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere sayısal bölüm derslerinden LGS 8.Sınıf Fen Bilimleri Deneme Sınavı PDF İndir kaynağını paylaşacağız. Kaynaklar, yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de bu kaynağı indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

 

FEN BİLİMLERİ DENEME SINAVI -1

FEN BİLİMLERİ DENEME SINAVI -2

FEN BİLİMLERİ DENEME SINAVI -3

FEN BİLİMLERİ DENEME SINAVI -4

⇑ DENEMELERİN CEVAP ANAHTARI ⇑

 

FEN BİLİMLERİ DENEME TUDEM   Cevapları

 

ZONGULDAK MEM FEN BİLİMLERİ DENEME-1 Cevapları

ZONGULDAK MEM FEN BİLİMLERİ DENEME-2 Cevapları

 

♦Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her ay yayımlanan LGS örnek soruları indirmek için https://www.osymli.com/2020-lgs-ornek-sorular-ve-cevaplari-pdf-indir-meb.html bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 

 

2021 LGS deneme sınavı DEV ARŞİV için https://www.osymli.com/lgs-deneme-sinavi-pdf-indir-dev-arsiv.html bağlantısına tıklayarak 20 adet sayısal ve sözel denemeyi indirebilirsiniz.

 

 

♦Türkiye’deki pek çok MEM 8.Sınıf öğrencileri için LGS kazanım testi yayımladı. Tüm bunları tek sayfada topladık. İndirmek için https://www.osymli.com/lgs/8-sinif-lgs-meb-kazanim-testleri-indir.html bağlantısına tıklayınız.

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. şifanur su şeker dedi ki:

  2. denemeyi indiremedim atabilirmisiniz

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba şifanur su şeker, kaynak mail adresine gönderilmiştir. İyi çalışmalar dilerim.

  2. Gülbeyaz dedi ki:

   Daha fazla deneme yükler misiniz?

 2. Boran dedi ki:

  2.denemeyi indiremedim ne yapabilirim?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba, mail adresinize gönderilmiştir. İyi çalışmalar dilerim.

 3. FATİH MERT dedi ki:

  fen 8 2. denemeyi atabilirmisiniz teşekkürler

 4. Elif mert dedi ki:

  Ikinci denemeyi indiremedim

 5. Aşılanma dedi ki:

  1 denemenin cvap anahtari lutfen mail adresime atablirmisiniz

 6. Aras dedi ki:

  2. Denemeyi indiremedim

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Linki kontrol ettim çalışıyor. Bilgisayardan denerseniz daha kolay indirebilirsiniz.