2024 YKS-Sözel (SÖZ) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

14.01.2024
A+
A-

2024 YKS adaylarına yardımcı olmak için sözelden sınava girecekler için 2024 YKS sözel çalışma program hazırladık. Ara tatilde sınava yönelik yapacağınız çalışma ile eksik konularınızı tamamlayabilirsiniz. Tatilde de ders mi çalışılır diye düşünmeyin. Seneye üniversitede olunca güzel bir tatil yaparsınız. Bu motivasyon ile hareket ederek daha çok verim alacağınızı düşünüyorum. Size yardımcı olacak programı aşağıdan indirebilirsiniz.

2024 YKS-Sözel (SÖZ) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

2024 YKS-Sözel (SÖZ) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Merhaba arkadaşlar, 15 tatil geldi, çattı ve tatil zamanı…YKS‘ ye hazırlanan birçok aday 15 tatilde çalışma programına ihtiyaç duyuyor. Dershaneye giden adaylar bu konuda evde hazırlanan adaylara göre daha şanslı sayılabilir. Çünkü birçok kurum 15 tatili YKS Kamp programları ile geçirmekte. Evde hazırlanan adaylar bu konuda iş size düşüyor.

 

Kendi kamp programınızı kendiniz hazırlamalısınız. İşte tam bu noktada osymli.com olarak sizlere yardımcı olmak için sözelden sınava girecekler için 2024 YKS sözel çalışma programı hazırladık. Ara tatilde sınava yönelik yapacağınız çalışma ile eksik konularınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Tatilde de ders mi çalışılır diye düşünmeyin. Seneye üniversitede olunca güzel bir tatil yaparsınız. Bu motivasyon ile hareket ederek daha çok verim alacağınızı düşünüyorum. Size yardımcı olacak programı aşağıdan indirebilirsiniz.

 

Örnek 2024 YKS sözel çalışma programımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak dikkat ettiyseniz bu programlara örnek program diyoruz. Program kişiye özel olmalıdır.

 

 

YKS Konuları ve Soru Dağılımları

YKS Hakkında Her Şey için TIKLAYINIZ

YKS Çıkmış Sorular İndirmek için TIKLAYINIZ

YKS Kitap Önerisi | AYT-TYT Kitap Tavsiyesi

YKS Youtube Kanal Önerileri için TIKLAYINIZ

YKS Çalışma Programı İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.