DGS Kitap Önerileri – isemkitap.com Farkıyla

07.12.2020
A+
A-

DGS sınavına hazırlanan öğrencilerin sınava başlangıç noktası kesinlikle kaynak seçim kısmı. İlk adımı ne kadar doğru atmayı başarırsanız devamı da bir o kadar hızlı geliyor. Doğru kaynak seçimi ise sınav sonucunuzu tamamen değiştiriyor.

DGS Kitap Önerileri – isemkitap.com Farkıyla

DGS Kitap Önerileri – isemkitap.com Farkıyla

DGS sınavına hazırlanan öğrencilerin sınava başlangıç noktası kesinlikle kaynak seçim kısmı. İlk adımı ne kadar doğru atmayı başarırsanız devamı da bir o kadar hızlı geliyor. Doğru kaynak seçimi ise sınav sonucunuzu tamamen değiştiriyor.

DGS sınavından daha iyi sonuç almanıza yardımcı olmak için ise size bu DGS kitap öneri listesini hazırladık. Kitapları isemkitap.com’dan seçtik çünkü fiyatları çok uygundu ve hızlı gönderim sağlıyorlar. Şimdi önerilerimize geçelim.

Türkçenin Dili Çözümlü Soru Bankası Altı Şapka Yayınları

degs-kitap-onerileri-1

Altın Şapka Yayınları’nın Türkçenin Dili Soru Bankası, sadece DGS değil, TYT KPSS ALES DGS MSÜ gibi tüm sınavların Türkçe bölümleri için uygun bir kitap. DGS için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir soru bankası.

 

Ezberbozan Paragraf Soru Bankası Pegem Akademi Yayınları

dgs-kitap-onerileri-2

Pegem Akademi Yayınları’nın Ezberbozan Paragraf Soru Bankası da sadece DGS sınavına yönelik değil aynı zamanda KPSS ve ALES sınavlarının da sözel bölümleri için uygun bir kitap. Pegem Akademi yıllar içinde kalitesini ispatlamış bir yayınevi ve kullananların memnun kaldığı bir kitap. Bunun yanında isemkitap.com’da kitabın yanında hediye olarak bir de deneme gönderiliyor. Tavsiye ederiz.

 

FULLETEN Çözümlü Paragraf Soru Bankası Pelikan Kitabevi

dgs-kitap-onerileri-3

Pelikan Yayınevi’nden çıkan Fulleten Paragraf Soru Bankası kitabı, Rüştü Bayındır Hoca tarafından hazırlanmış bir kitap. Türkiye’nin en bilinen hocalarından biri olan Rüştü Bayındıri sınava hazırlanan öğrencilerin en sevdiği hocalardan biri olmayı başardı. Kitapları da aynı derecede başarılı. Paragraf konularını iyi anlamak ve pratik yapmak adına harika bir kitap. İsemkitap.com’da kitabı aldığınızda yanında bir deneme de hediye olarak gönderiliyor.

 

 

Tecrübe Taktiklerle Dil Bilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Pelikan Yayınları

dgs-kitap-onerileri-4

Paragrafın yanında Dil Bilgisi olmazsa olmaz. Sınavlarda ÖSYM’nin en çok eleme soruları sorduğu yer genelde dil bilgisi konuları oluyor. Dil bilgisine hakim olduğunuzda emin olun sınav sonucunuz geldiğinde yüzünüz gülecek. Bu kitapta Dil Bilgisini size taktiklerle öğretiyor ve püf noktalarını gösteriyor.

 

Sözel önerilerimizden sonra şimdi de sayısal önerilerimizle devam ediyoruz.

 

Sıfır Matematik Konu Anlatımlı Karekök Yayınları

dgs-kitap-onerileri-5

Matematik bir çoğumuzun korkulu rüyası. Bu kitapta matematik temeli eksik olanlar için hazırlanmış bir kitap. Karekök Yayınları’ndan çıkan Sıfır Matematik kitabı ile matematik konusundaki temellerinizi güçlendirip iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

DGS ALES TYT KPSS Öncesi Çözülmesi Gereken Sayısal Yetenek 838 Soru Tasarı Yayınları

dgs-kitap-onerileri-6

Tasarı Yayınları’nın Sayısal Yetenek Soru Bankası da sadece DGS’ye hazırlananlar için değil aynı zamanda ALES, TYT ve KPSS sınavının sayısal kısımları için geçerli bir kitap. Kitap konsept olarak sınav öncesi çözülmesi gereken 838 soru mottosuyla hazırlandı. Soruların tamamı çözümlü.  İsemkitap.com’da şuanda %50 indirimle satılıyor. Bakmanızı tavsiye ederim.

 

 

Tüm Adaylar İçin Taktiklerle Problemler Konu Anlatımlı Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

dgs-kitap-onerileri-7

Benim Hocam Yayınları ve kitaplarını hazırlayan hocaları aslında yıllardır Youtube üzerinden izliyoruz. Zaman içinde kalitesini ispatlamış ve büyükten küçüğe birçok adayın hazırlık sürecinde tercih ettiği yayınlardan biri olmuş. Tüm adaylar için hazırlanmış Problemler Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabı da kesinlikle işinize yarayacak kitaplardan biri.

 

 

DGS Matematik Çözümlü Soru Bankası Tasarı Eğitim Yayınları

dgs-kitap-onerileri-8

Matematik netlerinizi yükseltmek için kullanmanız gereken kaynakların kesinlikle başında Tasarı Eğitim Yayınları’nın DGS Matematik Çözümlü Soru Bankası olmalı diye düşünüyoruz. İsemkitap.com’da bu kitabı alanlara yanında bir adet deneme de hediye olarak gönderiliyor. Matematik çalışmak ve pratik yapmak adına iyi bir kaynak kitap.

 

Ayrıca aşağıda ismini yazdığımız kaynakları da inceleyebilirsiniz.

İsem 2021 Tüm Sınavlar İçin Stratejik Paragraf Soru Bankası İsem Yayıncılık

İsem 2021 DGS Türkçe – Matematik Sayısal – Sözel Mantık Çek Kopar Yaprak Test İsem Yayıncılık

İsem 2021 DGS Türkçe – Matematik Sayısal – Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası İsem Yayıncılık

İsem 2021 DGS Türkçe Matematik Sayısal Sözel Mantık Konu Anlatımı İsem Yayıncılık
 

DGS kaynak kitap önerilerimiz bu kadardı. Önerdiğimiz kitaplar birçok adayın kullanıp memnun kaldığı, seçkin hocalar tarafından hazırlanan kaliteli ve sınava hazırlık sürecinde çokça yardımı dokunacak kitaplardı. Umarım size de yarar sağlar.

En güzel nevresim takımı modelleri Madame Coco 'da sizi bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.