OBM Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuruları Yeniden Başladı

26.01.2019
A+
A-

Türkiye’ den Almanya’ ya işçi alımı müjdesi OBM’ den geldi. OBM’ den gelen açıklamada Almanya’ ya havalimanlarında çeşitli iş kollarında çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

OBM Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuruları Yeniden Başladı

OBM Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuruları Yeniden Başladı

 

 

 

Türkiye’ den Almanya’ ya işçi alımı müjdesi OBM’ den geldi. OBM’ den gelen açıklamada Almanya’ ya havalimanlarında çeşitli iş kollarında çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

 

 

 

OBM Türkiye firması işçi alımında Almanya havalimanlarında çalışacak çeşitli meslek kollarından 10 bin kişilik personelin işe alınacağı söylendi. İşe alınan personellere en az 3 bin Euro maaş verileceği ve işe alınan personellerin tüm masraflarının işe alınan şirket tarafından karşılanacağı da OBM Türkiye firması tarafından söylendi. Yapılan açıklamadan sonra başvurularda yaşanan yoğun talepten dolayı başvuru sitesi bir süreliğine başvuru alımına durdurulmuştu. OBM Türkiye firması Almanya’ ya işçi alımı duyurusunu yaparak başvuruların başlatıldığını açıkladı.

 

 

 

Açıklamada yer alan önemli bir noktada Almanya’ ya işçi alımı başvuru için OBM Türkiye firması tarafından hiçbir ücret talep edilmediği ve firmanın ismini kullanarak başvuru için ücret talep edenlere itibar edilememesi gerektiği konusunda başvuran personelleri uyardı.

 

 

 

www-obm-turkiye-comTürkiye’ den Almanya’ ya yapılacak işçi alımında havalimanlarında çalışacak personellerin alınacağı ile ilgili açıklama yaparak başvuruların başlatıldığını duyurdu. Başvuruların nasıl yapılacağı konusunda bilgilendirme açıklamada yapıldı.

OBM Türkiye firmasının Almanya’ ya işçi alımı başvuru açıklaması “Havalimanlarında çalışacak arkadaşlar, OBM firması 17 yıldır Almanya’da faaliyet gösteriyor. Türkiye’de de İstanbul ve Antalya’da hizmetlerimize devam ediyoruz. Almanya’nın değişik eyaletlerinde kendi bünyemizde çalıştırılmak üzere personel arayışımız hala devam ediyor. Biz başvurularımızı nasıl yapabiliriz derseniz, www.obm-turkiye.com adresinden başvuru formu ile yapabiliyorsunuz. Başvuru aşamasında ne lazım_ Tabiki hangi alana başvuru yapıyorsak onunla ilgili bir diploma, ona ait sertifika ve sağlık raporuna ihtiyacınız olacak. Başvurunuz onaylandıktan sonra bir iş sözleşmesi yapıyoruz. Almanya’da 2 kişilik odalarda kalıyorsunuz. Kaldığınız yerden çalıştığınız yere servisiniz bulunmaktadır. Yemek ücretleri size ait. Almanya’da maaşlar saat ücreti olarak ödeniyor. Biz sizden başvuru için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bizim ismimizi kullanarak sizden ücret talep edenler olursa onlara da itibar etmeyiniz.”

 

 

Almanya işçi alımı 2019 hangi meslekler tercih edilecek? 

 

BAŞVURU FORMU YAYIMLANDI

OBM tarafından yapılan açıklamada başvuru formunun erişime açıldığına yer verildi. Söz konusu başvuru formuna aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.

 

http://www.obm-turkiye.com  

Forma Direkt olarak ulaşmak için BAŞVURU FORMU(Maalesef Link Artık Pasif )

 

 

YENİ HABER ! Almanya iş başvurusu 2019 ! OBM Türkiye başvuru formu nasıl doldurulur?

 

 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

20-45 yaş aralığında her Türk vatandaşı, sağlık engeli olmadığı sürece “www.obm-turkiye.com” adresine girip başvuru formunu doldurarak müracaat edebiliyor.

 

Yukarıdaki linke tıkladığınız taktirde. Açılan sayfada aşağıdaki şekilde görülen başvuru formu çıkacaktır. 

Yukarıdaki başvuru formundaki tüm alanları doğru ve eksiksiz şekilde doldurun. Girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan eminseniz GÖNDER  butonuna tıklayınız.Başvuru sonrası artık OBM A.Ş.’nin sizinle iletişime geçmesini bekleyeceksiniz.Hayırlı olsun 

 

ŞİRKETİN TELEFON NUMARASI VE ADRESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

 

 Almanya İşçi Alımı 2018 ile ilgili İŞKUR’dan Çok Önemli Duyuru

 

Almanya İşçi Alımı 2018 | OBM A. Ş. Almanya İşçi Alımı Şartları ve Başvuru Detayları

 

YENİ HABER !  2018 OBM Almanya 10 Bin İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Başlayacak?

En güzel nevresim takımı modelleri Madame Coco 'da sizi bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.