2018 OBM Almanya 10 Bin İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman

06.12.2018
A+
A-

OBM A.Ş isimli firmanın 10 bin işçiyi çalışmak üzere Almaya’ya götüreceği haberi üzerine birçok kişi başvurunun yapılacağı siteyi araştırmaya başladı. Ancak başvuru linkinin bulunduğu siteye ulaşamadılar. Hala başvuru formuna erişim sağlanamıyor. Diğer taraftan kotanın dolduğuna dair iddialar ortaya atıldı. Detaylar haberimizde…

2018 OBM Almanya 10 Bin İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman

2018 OBM Almanya 10 Bin İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Başlayacak?

 

 

 

OBM A.Ş isimli firmanın 10 bin işçiyi çalışmak üzere Almaya’ya götüreceği haberi üzerine birçok kişi başvurunun yapılacağı siteyi araştırmaya başladı. Ancak başvuru linkinin bulunduğu siteye ulaşamadılar. Hala başvuru formuna erişim sağlanamıyor. Diğer taraftan kotanın dolduğuna dair iddialar ortaya atıldı. Detaylar haberimizde…

 

 

 

10 yıldır Almanya’da 15 farklı hava limanıyla birlikte bağlantılı olarak çalışan, aktif olarak 3 büyük hava limanında yer hizmetleri alanında binlerce kişiye iş imkanı sunan OBM A.Ş. isimli şirket binlerce Türk vatandaşına Almanya’da çalışma imkanı sağlayacaklarını açıkladı. 

 

 

 

OBM Türkiye resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan başvuru formu sonrası yüz binlerce kişi Almanya ‘ya işçi olarak gitmek için başvuru yaptı. Link aktifken google formları üzerinden başvurusunu yapan adaylar sonuçlar ve seçim aşamaları için beklemeye koyuldu. Başvuru yapamayan vatandaşlar ise başvuru formuna nasıl ulaşacaklarını, başvuruyu nasıl yapacaklarını araştırıyorlar. Başvuru linki aktif olduğu taktirde sitemizdeki yazılarda gerekli güncelleme yapılacaktır.

 

 

 

 

YOĞUN BAŞVURU OLDU 

 

Almanya’da işçi olarak çalışmak amacıyla şimdiye kadar 400 binden fazla kişinin başvuru yaptığı iddia ediliyor. Şirketi arayıp bilgi aldıklarını söyleyen kişilerce yayınlanan ses kaydından aldığımız bilgiye istinaden bu sayıyı ifade ediyoruz. Başvurular sona erdiği duyurulunca şirket tarafından başvuru sayısı açıklanacaktır.

 

 

BAŞVURU FORMU

 

OBM tarafından yapılan açıklamada başvuru formunun erişime açıldığına yer verildi. Söz konusu başvuru formuna aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.Ancak yoğun başvuru sebebiyle şuan forma ulaşılamıyor.

 

 

http://www.obm-turkiye.com  

Forma Direkt olarak ulaşmak için BAŞVURU FORMU (Maalesef Link Artık Pasif )

 

bas-vuru-formu

 

 

 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

 

20-45 yaş aralığında her Türk vatandaşı, sağlık engeli olmadığı sürece “www.obm-turkiye.com” adresine girip başvuru formunu doldurarak müracaat edebiliyor.

 

 

Yukarıdaki linke tıkladığınız taktirde. Açılan sayfada aşağıdaki şekilde görülen başvuru formu çıkacaktır. Ancak aktif değildir.

Link aktif olduktan sonra yukarıdaki başvuru formundaki tüm alanları doğru ve eksiksiz şekilde doldurun. Girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan eminseniz GÖNDER  butonuna tıklayınız.Başvuru sonrası artık OBM A.Ş.’nin sizinle iletişime geçmesini bekleyeceksiniz.

 

 

 

BAŞVURU ÜCRETİ İSTENMİYOR

 

OBM Türkiye şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamada başvuru sırasında herhangi bir ücret alınmayacağına yer verildi. Açıklama şu şekilde:

“Havalimanı yer hizmetleri dışında da belgeli TIR şoförlerinden, sağlık sektöründeki, hemşire ve doktorlara, tesisatçılardan, özel endüstriyel kaynakçılara kadar Almanya’da çok sayıda farklı sektörde Türk vatandaşına dolgun ücretlerle istihdam imkânı sunuyor. 20-45 yaş aralığında her Türk vatandaşı sağlık engeli olmadığı sürece başvuru formunu doldurarak müracaat edebiliyor… “

 

 

 

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 

OBM A.Ş Almanya işçi alımı 2018 başvuruları 30 Aralık 2018’e kadar devam edecektir. Ofislerden başvuru kabul etmiyorlar. 30 Aralık tarihinden sonra başvuru yapan adaylar iş görüşmesi için şirketin Antalya ve İstanbul ‘da bulunan şubelerine çağrılacak adres durumuna göre çağrılacaktır.

 

Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

 

 Almanya İşçi Alımı 2018 ile ilgili İŞKUR’dan Çok Önemli Duyuru

 

Almanya İşçi Alımı 2018 | OBM A. Ş. Almanya İşçi Alımı Şartları ve Başvuru Detayları

 

YENİ HABER !   OBM A.Ş. Almanya İşçi Alımı 2018 ile ilgili Flaş Açıklama! 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. BİROL KAÇMAZ dedi ki:

    LİNK NE ZAMAN AKTİF OLACAK ACABA

  2. nesrin şahin dedi ki:

    merhabalar;

    ben ve eşim 32 yaşındayız ben uzm hemşire eşim uzm perfüzyonist. bu ilanı duyduğumuzda başvurmak istedik fakat başvuru yapabileceğimiz linklere ulaşamadık. biz yurtdışında çalışmak istediğimiz için 6 aydır almanca öğreniyoruz. a2 seviyesindeyiz. bizde şansımızı denemek istiyoruz ama nasıl yapabiliriz bilmiyoruz. yardımcı olursanız çok seviniriz.
    iyi çalışmalar