ÖSYM’den KPSS Tercih Duyurusu !

28.06.2018
A+
A-
ÖSYM’den KPSS Tercih Duyurusu !

ÖSYM’den KPSS Tercih Duyurusu !

 

 

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığından yapılan açıklamada KPSS 2018/1 başvuru kılavuzunda bir güncelleme yapıldığına yer verildi.

 

 

Geçtiğimiz gün yayımlanan KPSS 2018/1 Başvuru Kılavuzu ile ilgili yapılan açıklamada ÖSYM, kılavuzda bazı kadrolarda güncelleme yapıldığını belirtti. 

 

ÖSYM’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

26 Haziran 2018 tarihinde ÖSYM’nin  internet adresinden yayımlanan  2018/1 Tercih Kılavuzundaki TABLO-3.Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlarda yer alan 310524761 kodlu programın Nitelik kodunda Devlet Personel Başkanlığı’ndan gelen yazı doğrultusunda güncelleme yapılmıştır.

 

 

TABLO-3.Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar, yeni haliyle ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanmıştır. Bu düzeltme nedeniyle tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar, tercih süresi içinde tercihlerini değiştirebileceklerdir.

 

 

Adayların tercihlerini yaparken Ek’te yer alan 28 Haziran 2018 tarihli KPSS 2018/1 Tercih Kılavuzu ve Tablolarını esas almaları gerekmektedir.

 

 

 Adayların bilgisine önemle duyurulur.

 

 

 

HANGİ KADRODA GÜNCELLEME YAPILDI?

 

Açıklanan duyuruda  310524761  kodlu kadroda değişiklik yapıldığına yer verildi. Bu kod Iğdır Bilgisayar İşletmeni kadrosudur.

 

 

KPSS'ye Dair Tüm Kaynaklar İNDİR

 

KPSS Konuları Neler?

 

KPSS Ne Zaman Yapılacak?

 

Türkiye Geneli Deneme Sınavı İNDİR

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.