2023 Okulistik ara tatil üyeliği nasıl yapılır?

12.01.2023
A+
A-

Online eğitim platformlarından olan Okulistik sitesi de öğrencilere ara tatil üyeliği hediye ettiğini müjdeledi. Öğrenciler Okulistik tatil üyeliği 2023 giriş nasıl yapılır? Merak ediyor. Bu yazımızda sizlere nasıl ücretsiz olarak kayıt olacağınızı anlatacağız.

2023 Okulistik ara tatil üyeliği nasıl yapılır?

2023 Okulistik ara tatil üyeliği nasıl yapılır?

Dünya genelinde yayılmaya devam eden Korona virüs ülkemizde de görüldü. Milli Eğitim Bakanlığı tedbir amaçlı 16 Mart 2020 tarihi itibariyle bütün İlkokul, Ortaokul ve Liselerin bir hafta süreyle tatil edildiğini açıkladı. 23 Mart 2020 tarihinde ise uzaktan eğitim yoluyla eğitime devam edileceği kararlaştırıldı. Online eğitim platformlarından olan Okulistik sitesi de öğrencilere ara tatil üyeliği hediye ettiğini müjdeledi. Öğrenciler Okulistik tatil üyeliği 2021 giriş nasıl yapılır? Merak ediyor. Bu yazımızda sizlere nasıl ücretsiz olarak kayıt olacağınızı anlatacağız.

Okulistik Ücretsiz Uzaktan Eğitim Sayfası Nasıl Girilir?

Uzaktan Eğitim ile öğrencilere ders verilmeye başlanması sonrasında dijital eğitim platformları da bu konuda destek oldu. Okulistik sitesi ücretsiz olarak tüm eğitim kademelerine yönelik materyallerini öğrencilerin hizmetine açmış durumda. İsteyen öğrenciler için aşağıya okulistik ücretsiz uzaktan eğitim sayfasının bağlantısını paylaşıyoruz. Sınıf düzeylerine göre istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz.okulistik_ucretsiz_uzaktan_egitim_sayfasi

Ücretsiz Uzaktan Eğitim Sınıfınızı Seçin ve Üzerine Tıklayınız.

 

 ÖNERİ YAZI EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

 

Okulistik Kampüs Ücretsiz Ara Tatil Üyeliğinden Yararlanılır?

İnternet tarayıcısının arama kısmına www.okulistik.com yazarak siteye giriş yapınız. Sitede üst menüde yer alan “Hemen Üyelik Başlat” Butonuna tıklayınız. Önünüze açılan sayfada “Öğrenci Üyeliği Başlat” bölümünü bulup butona tıklayınız. Karşınıza açılan sayfada gerekli bilgileri doğru bir şekilde giriniz. Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere cep telefonu numarası kayıt esnasında istenmektedir. Buraya aktif olarak kullanılan bir numara girmelisiniz. Üyeliğinizi doğrulamak için sizlere bir onay kodu gönderilecektir. Eğer yanlış bir numara yazarsanız üyelik işlemi başarılı olmaz ve siz de bu ücretsiz üyelikten faydalanamazsınız.

okulistik_ara_tatil_uyeligi_ucretsiz

 

♦2023 Morpa Kampüs ara tatil üyeliğini yapmak isteyen öğrenciler https://www.osymli.com/2023-morpa-kampus-ara-tatil-uyeligi-giris-nasil-yapilir.html bağlantısına tıklayarak ücretsiz olarak yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ramazan Yahya KARAGÖZ dedi ki:

    Ders çalışmam lazım