2021 Morpa Kampüs ara tatil üyeliği giriş nasıl yapılır?

28.01.2021
17.045
A+
A-

Online eğitim platformlarından olan Morpa Kampüs sitesi de öğrencilere ara tatil üyeliği hediye ettiğini müjdeledi. Öğrenciler Morpa kampüs tatil üyeliği 2021 giriş nasıl yapılır? Merak ediyor. Bu yazımızda sizlere nasıl ücretsiz olarak kayır olacağınızı anlatacağız.

2021 Morpa Kampüs ara tatil üyeliği giriş nasıl yapılır?

2021 Morpa Kampüs ara tatil üyeliği giriş nasıl yapılır?

Dünya genelinde yayılmaya devam eden Korona virüs ülkemizde de görüldü. Milli Eğitim Bakanlığı tedbir amaçlı 16 Mart 2020 tarihi itibariyle bütün İlkokul, Ortaokul ve Liselerin bir hafta süreyle tatil edildiğini açıkladı. 23 Mart 2020 tarihinde ise uzaktan eğitim yoluyla eğitime devam edileceği kararlaştırıldı. Online eğitim platformlarından olan Morpa Kampüs sitesi de öğrencilere ara tatil üyeliği hediye ettiğini müjdeledi. Öğrenciler Morpa kampüs tatil üyeliği 2021 giriş nasıl yapılır? Merak ediyor. Bu yazımızda sizlere nasıl ücretsiz olarak kayır olacağınızı anlatacağız. ücretsiz morpa kampüs ara tatil üyeliği,morpa kampüs tatil üyeliği 2021 giriş,www.morpakampus.com.tr ara tatil üyeliği,morpa kampüs deneme üyeliği ısbn numarası 2021,morpa kampüs yarıyıl tatili üyeliği 2021,morpa kampüs 15 tatil ücretsiz üyelik 2020,morpa kampüs tatil üyeliği 2021 15 tatil,www morpakampus com tr tatil üyeliği

Morpa Kampüs Ücretsiz Ara Tatil Üyeliğinden Nasıl Yararlanılır?

İnternet tarayıcısının arama kısmına www.morpakampus.com.tr yazarak siteye giriş yapınız. Sitede üst menüde yer alan “Nasıl Üye Olunur? Butonuna tıklayınız. Önünüze açılan sayfada “Deneme Üyeliği” bölümünü bulup “Deneme Üyeliği Başlat” butonuna tıklayınız. “Yeni Üyeli” veya “Üyeliğimi Yenile” butonlarından size uygun olanı seçip tıklayınız. İlk defa üye olacaksanız yeni üyeliğe tıklayın. Üyelik bilgileriniz doldurduktan sonra “ISBN Numarası” kısmına 65482477 sayılarını yazınız. Sonrasında Morpa Kampüs 2021 ara tatil üyeliğini başlatmış olacaksınız. Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere cep telefonu numarası kayıt esnasında istenmektedir. Buraya aktif olarak kullanılan bir numara girmelisiniz. Üyeliğinizi doğrulamak için sizlere bir onay kodu gönderilecektir. Eğer yanlış bir numara yazarsanız üyelik işlemi başarılı olmaz ve siz de bu ücretsiz üyelikten faydalanamazsınız.

morp_kampus_ara_tatil_uyeligi_2020

 

Morpa Kampüs Ücretli Üyeliği Nasıl Yapılır?

Morpa Kampüse çeşitli yollardan üye olabilirsiniz.

⇒ Kredi Kartı: Morpa Kampüs’e internet üzerinden kredi kartıyla en uygun fiyata ve hemen üye olabilirsiniz.

⇒ Kapıda Ödeme: Kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle “Öğrenci Üyelik Kartı”na sahip olabilirsiniz. Öğrenci üyelik kartınız kapınıza kadar getirilir ve ödemenizi nakit olarak ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz.
⇒ Havale: Banka veya posta çeki havalesi yaparak Üyelik Kartı satın alabilirsiniz. Havale yaptıktan sonra cep telefonunuza“Aktivasyon Kodu”gönderilir. Bu kodu girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
⇒ Üyelik Kartı: “Morpa Kampüs Üyelik Kartı’nız varsa üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.
Üyelik kartınız yoksa yandaki üyelik yöntemlerinden birini tercih ederek üyelik kartı satın alabilirsiniz.

 

 ÖNERİ YAZI EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Morpa Kampüs üyeliği bir yıl süreyle geçerli olur. Üye olduktan sonra bir yıl boyunca kullanabilirsiniz. Bu tarih kayıt olduğunuz günden başlayıp bir sonraki yıl aynı tarihe kadar olan süredir. Ağustos ayında öğrenci bir üst sınıfa otomatik olarak geçirilir. İstediğiniz bir tarihte üye olabilirsiniz. Morpa Kampüs’ün 1 yıllık üyelik ücreti KDV dahil 247 TL ’dir.(2021 itibariyle bu fiyat)

 

 

♦YENİ♦ Okulistik Ücretsiz Uzaktan Eğitim kapsamında eğitim materyallerini kullanıma açtı. Hemen faydalanmak için https://www.osymli.com/2021-okulistik-ara-tatil-uyeligi-nasil-yapilir.html yazımızı inceleyin.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. asyanur dedi ki:

  ben şimdi denedim ama olmadı nasıl yapabilirim

 2. Aziz dedi ki:

  Çok güzel bir rehber teşekkür ederim

 3. Yaser dedi ki:

  Uyeligi yapamıyor

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Nedenin yazarsanız yardımcı olalım

 4. Esra dedi ki:

  Bu nasıl bir şey?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Esra, morpa kampüs sitesi ara tatilde ücretsiz üyelik veriyor. Siz faydalı olası için paylaştık.

 5. aleyna dedi ki:

  teşekkürler

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Aleyna, rica ederiz umarım üyelikten faydalanırsınız.

 6. Azra dedi ki:

  Hemen yaptım teşekkürler 🙂