2024 Sütçü İmam Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

17.05.2024
A+
A-

2023 – 2024 Eğitim öğretim yılının bahar dönemi sonuna doğru Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından yaz okulu açılacağına dair akademik takvim yayımlandı. Üniversite öğrenci işleri tarafından yayımlanan duyuruda yaz okulu başvuru tarihlerine ve yaz okulu akademik takvimine yer verildi. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde okuyan öğrencilerin yaz okulu ile ilgili merak ettiği soruların cevabını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2024 Sütçü İmam Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

2024 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu, Akademik Takvim

2023 – 2024 Eğitim öğretim yılının bahar dönemi sonuna doğru Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından yaz okulu açılacağına dair akademik takvim yayımlandı. Üniversite öğrenci işleri tarafından yayımlanan duyuruda yaz okulu başvuru tarihlerine ve yaz okulu akademik takvimine yer verildi. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde okuyan öğrencilerin yaz okulu ile ilgili merak ettiği soruların cevabını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2024 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yaz Okulu Tarihleri

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından yayımlanan 2024 yaz okulu takvimine göre yaz okulu kayıtları 8 – 12 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yaz okuluna kaydını yaptıran öğrenciler için Yaz Okulu dersleri 15 Temmuz 2024 tarihinde başlayacak. Öğretim sonunda uygulanacak sınavlar ise 9 – 13 Eylül 2024 tarihleri arasında yapılacak.

Yaz Okulu Başlamasına Kalan Süre- Geri Sayım

Kahramanmaras-sutcu-İmam-universitesi-yaz-okulu-akademik-takvimi

2024 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yaz Okulu Akademik Takvimi

Başlangıç TarihiBitiş Tarihi
Ders Kayıtları www.osymli.com

8 Temmuz 2024

12 Temmuz 2024

Açılacak Derslerin Kesinleştirilmesi

16 Temmuz 2024

17 Temmuz 2024

Ders Ekleme-Çıkarma ve Kayıt Düzeltmeleri

18 Temmuz 2024

19 Temmuz 2024

Eğitim- Öğretim Dönemi

15 Temmuz 2024

6 Eylül 2024

Yaz Öğretimi Final Sınavları

9 Eylül 2024

13 Eylül 2024

Final Sınav Sonuçlarının İlanı İçin Son Gün

20 Eylül 2024

Aşağıdaki bilgiler yeni duyurular geldikçe güncellenecektir.

.

.

2023 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yaz Okulu Esasları

* Derse kayıt yapan öğrenci sayısı 15 ve üzerinde olması halinde veya kayıt yapılan ders açılacaktır. Birim Yönetim Kurulları bu sayıyı değiştirebilir. Yaz stajı derslerinde sayı şartı aranmamaktadır. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yaz Okulu Başvuru İşlemleri 10.07.2023’de saat 08:30’da başlayacak, 14.07.2023’de saat 16.00’da sona erecektir. 

Üniversitemiz öğrencileri yaz öğretiminde açılan derslere kayıt işlemlerini Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden yapacaklardır.

Üniversitemize kayıtlı olmayan Diğer Yükseköğretim Kurumlarına kayıtlı öğrencilerin ise öncelikle Yaz Okulu Başvuru Sistemi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. 

* Kayıt için sistemde Kullanıcı Oluşturma işlemi yapıldığında, kullanıcı şifresi kayıtta belirtilen e-posta adresine gönderilmekte ve bu iletiler e-posta adresinin gereksiz kutusuna (kullanılan programa göre “önemsiz veya spam gibi isimlerle de adlandırılmaktadır) düşebilmektedir.   

* Telefonla işlem yapmada sorun yaşayan adayların bilgisayar üzerinden işlem yapmalarını tavsiye ederiz. 

(Diğer Yükseköğretim Kurumu öğrencileri öncelikle yukarıdaki yaz okulu başvuru sistemi üzerinden başvuruda bulunacaklardır. Bu öğrencilerin başvuruları onaylandıktan sonra bilgileri öğrenci bilgi sistemine aktarılacaktır. Daha sonra da Öğrenci Bilgi Sistemine giriş yaparak ders kayıtlarını buradan yapacaklardır.)

Başvuru Sistemi üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuzun ders kayıt ve harç yatırma işlemleri için aktarma işlemleri her saat başı yapılmaktadır. Aktarım sonrasında Üniversitemiz Öğrenci Bilgi Sisteminde kayıtlı aktif öğrenci statüsü kazanılmış olunacaktır.

Program Dışı Ders Seçilirken Ders Kayıt Menüsünde Alacağınız Dersin AKTS ve Kredisine Eşdeğer Olan Herhangi Bir Dersin Üzerine Tıklayarak Dersinizi Seçebilirsiniz.

Öğrenci Numaranızı Öğrenmek için Tıklayınız.

 

YAZ ÖĞRETİMİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

1. 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Yaz Öğretimine  Üniversitemiz öğrencileri ile diğer Yükseköğretim Kurumlarında öğrenim gören öğrenciler başvuru yapabileceklerdir.

2. 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz Öğretiminde ders almak isteyen  öğrenciler, ders kayıtlarını takvimde belirtilen tarihler arasında yapacaklardır. 

3. 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz Öğretiminde dersler yüz yüze yapılacaktır. Daha önce devam şartı yerine getirilmiş olsa da, yaz öğretiminde teorik derslere en az %70, uygulama derslerine ise en az %80 oranında devam zorunludur.

4. Üniversitemiz öğrencileri, bir dersin veya ona eşdeğer bir dersin Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde açılmamış olması şartıyla, kayıtlı olduğu birimden onay alarak başka bir üniversitenin yaz öğretiminden ders alabilirler.

5. Yaz öğretiminde (varsa dersin ön şartını sağlamak koşuluyla) her bir öğrenci 16 saati aşmamak üzere ders alabilir. Ancak tek ders alınması durumunda 16 saat koşulu aranmaz. 

6. Üniversitemiz öğrencileri, bulundukları yarıyıl ve önceki yarıyıllardan başarısız olduğu (FF, FD, DS, YS) dersleri öncelikli olmak koşuluyla, genel not ortalamasının 2.50 ve üzerinde olması durumunda yaz öğretiminde üst yarıyıllardan ders alabileceklerdir. 

7. Diğer Yükseköğretim Kurumlarında öğrenim gören ve Üniversitemizde Yaz Öğretimine kayıt yaptıracak olan misafir öğrencilerin ders ücreti Üniversitemiz öğrencileri için belirlenen ders ücretinin iki katı olarak belirlenmektedir. 

8. Yukarıdaki takvimde belirtilen Ders Ekleme – Çıkarma – Düzeltme tarihlerinde ders ekleme ve bırakma yapılabilir. Ancak bırakılan dersin öğrenim ücreti, öğrenciye iade edilmez.

9. Bir dersin açılabilmesi için, o derse kayıtlı öğrenci sayısı, ön lisans ve lisans programlarında en az 15 (onbeş) olmalıdır. Staj dersi için bu şart aranmaz. Öğrenciler, derse kayıtlı öğrenci sayısının 15’ten az olması sebebiyle açılmayan dersin yerine müfredatında yer alan açık olan başka bir derse kayıt yaptırabilir veya başka ders almak istemezse yatırmış olduğu öğrenim ücretinin iadesini talep edebilir. 

10. Yaz öğretiminde ders alan öğrencilerin başarı durumları, ara sınav ve dönem sonu sınavların yapılışı ve başarıya katkısı “Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim- Öğretim ve Sınav Yönetmeliği”ne göre yürütülür.

11. 2022-2023 Yaz Okulu ders kaydında staj ve ders seçmiş olan öğrenciler, ders ve stajı aynı anda yapamamakta olup yaz okulu eğitim-öğretim sonunda dersi verdikten sonra akademik takvim dahilinde (20 Haziran- 23 Eylül 2022) staj yapma süresi uygunsa stajını yapabilir. Ders kaydında sadece staj seçmiş öğrenciler ise akademik takvimde belirtilen 03 Temmuz – 29 Eylül 2023 tarihleri arasında stajını yapması uygundur.

12. Önlisans programına 2019 yılında, lisans programına 2016 yılında kayıt yaptıran (2015 yılında kayıt yaptırıp hazırlık okuyanlar dahil) öğrencilere 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 44. maddesi (c) fıkrası hükmü gereğince Ek Sınav hakkı verileceğinden bu öğrenciler yaz öğretimine kayıt yaptırmayacaklardır. Bu öğrencilerden kayıt yaptıranlar olursa bu kayıtları silinecek ve yatırmış oldukları ders ücretleri iade olunmayacaktır. 

Ders Ücreti Ödeme İşlemleri :

Ders seçimi yapıldıktan sonra kayıt ekranında yatırılacak ders ücreti görülmektedir. Ders ücretinin akademik takvimde belirtilen tarihler arasında Vakıflar Bankasına ödenmesi gerekmektedir.

Ödeme adımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Vakıflar Bankası ATM Ödeme Adımları;

Ödeme İşlemleri

Eğitim Ödemeleri

Üniversite Ödemeleri

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

TC Kimlik Numaranızı Giriniz

Öğrenci Numaranızı Giriniz

Karşınıza Gelen Harç Tutarını Yatırınız.

Vakıfbank ATM’lerinde öğrenim ücreti yatırırken bilgi girişi sırasında tekrar eden numaraların olması durumunda tuşlara basarken arada biraz beklenilmesi gerekmektedir aksi takdirde eksik rakam girişi olabilmektedir. Örneğin 20130066590 öğrenci numarası olan öğrenci “00” ve “66”da rakamlarının girişini yaparken iki rakam arasında biraz beklemesi gerekmektedir.

Vakıflar Bankası İnternet Bankacılığı Ödeme Adımları;

Ödemeler

Eğitim ve Sınav Ödemeleri

Üniversite Harç İşlemleri

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Öğrenci Numaranızı Giriniz

Karşınıza Gelen Harç Tutarını Yatırınız

* Havale veya EFT ile ödeme yapılamamaktadır.

Banka ödemesini gerçekleştiren öğrenciler, kesin kayıt işlemlerini Öğrenci Otomasyon üzerinden yapabileceklerdir. Belirlenen süre içinde kesin kaydını yaptırmayan öğrenciler ücretlerini ödemiş olsalar bile o dersi alamazlar.

Açılması kesinleşmiş ve kayıt yaptırılmış olan derslere ait yaz okulu ücretleri dersin bırakılması halinde geri ödenmez.

Ücret iade İşlemleri :

15 Kişilik kontenjan dolmadığı için açılamayan derslerin ücretleri talep edilmesi halinde iade edilecektir.

Ders ücreti iade başvuruları  18 Ağustos 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar ders kaydı yapılan akademik birimin öğrenci işleri servisine yapılacaktır.

Ders ücreti iadeleri öğrencilerin kendileri adına kayıtlı hesap numaralarına yapılabilmektedir. Öğrencinin yakını dahi olsa başkası adına kayıtlı hesaba iade yapılamamaktadır. Bu nedenle öğrencilerimizin Öğrenci Bilgi Sisteminde İletişim Bilgileri alanında yer alan (Harç Para İade İşleri) Banka Bilgileri alanına kendilerine ait IBAN numaralarını tam ve doğru olarak kaydetmeleri gerekmektedir.

Ders Ücreti İade Talep Dilekçesi İçin Tıklayınız.

 

Üniversitemiz Öğrencilerin Üniversite içinden Başka Programlardan Ders Alma İşlemleri :

Üniversitemiz öğrencilerinin Yaz Öğretiminde almak istediği ders kayıtlı olduğu birimde açılmadığı takdirde, öğrenci bu dersi açılması halinde Üniversite içinde bir başka birimden alabilir. Bunun için diğer bir bölümden/programdan alınacak dersin denkliğinin içerik, dil, kredi ve saat açısından, ilgili bölüm/program ve Yönetim Kurulu tarafından önceden kabul edilmesi gereklidir.

Üniversitemiz Öğrencilerinin Diğer Yükseköğretim Kurumlarından Ders Alma İşlemleri :

Öğrencinin kaydolmak istediği derslerin Üniversitemizde Yaz öğretiminde açılmaması durumunda, farklı bir üniversitenin Yaz Okulundan ilgili dersleri alabilir. Öğrenci, farklı bir üniversiteden alınacak dersin içerik, dil, kredi ve ders saatini, Yaz Okulu akademik takvimini içeren resmi belgeyi önceden kendi birimine vermelidir. İlgili bölüm, program veya anabilim dalının görüşü alınarak birim yönetim kurulu tarafından uygun görülmesi halinde farklı üniversiteden ders alınabilir.

Belirlenen kurallara uymadan diğer Yükseköğretim Kurumlarından alınan dersler transkripte işlenmez.

Yaz Okulu Sonrası Mezuniyet İşlemleri :

Normal öğrenim süresini tamamlayarak yaz öğretimi sonunda mezun olabilecek öğrencilerin, ilk kez aldıkları derslerin başarı notları, en son öğretim yılının ilgili dönemine işlenerek mezun olmalarına olanak tanınır.

Misafir Öğrencilerin Not Döküm (Transkript) Belgesi Gönderme İşlemleri :

Misafir Öğrenci Transkripti; yaz öğretimi akademik takviminde belirtilen “Notların kesinleştiği tarih”ten itibaren öğrencinin başvuru esnasında belirttiği İlgili Yükseköğretim Kurumu Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına posta yolu ile gönderilir. Ancak dileyen öğrenci Transkriptini kayıtlı olduğu akademik birimin öğrenci işleri servisinden de alabilir.

 

 

 AKADEMİK BİRİM ADI

 

 İLÇE İL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-POSTA ADRESLERİ

 

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 1445

0344 300 1362

fenedb@ksu.edu.tr

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 1552

0344 300 1592

iibf@ksu.edu.tr

 

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 2749

0344 300 2758


ilahiyat@ksu.edu.tr

 

MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 1606

0344 300 1658

mmfdekanlik@ksu.edu.tr

 

ORMAN FAKÜLTESİ

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 1728

orman@ksu.edu.tr

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

DULKADİROĞLU KAHRAMANMARAŞ

0344 300 2617

0344 300 2616

sbf@ksu.edu.tr

 

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

(BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU)

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 4716

0344 300 2185

sporbilimleri@ksu.edu.tr

 

ZİRAAT FAKÜLTESİ

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 2017

0344 300 2016

ziraatfakultesi@ksu.edu.tr

KAHRAMANMARAŞ SAĞLIK HİZMETLERİ MYODULKADİROĞLU KAHRAMANMARAŞ

0344 300 2823

0344 300 2819

saghiz@ksu.edu.tr

 

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

0344 300 2452

teknikbmyo@ksu.edu.tr

TÜRKOĞLU MESLEK YÜKEKOKULUTÜRKOĞLU

KAHRAMANMARAŞ

0344 300 4227

0344 300 4246

turkoglu@ksu.edu.tr

 

2022 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yaz Okulu Açılacak Dersler (Geçen YIL)

Tablonun üst kısmında BUL yazan yere ders isimlerini yazarak arayabilirsiniz.

 

FaküllteProgramDers Adı
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.ANTRENMAN BİLGİSİ II
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.SPOR KAZALARINDAN KORUN. VE REHABİLİTASY.
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.SPORDA LİDERLİK
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.REKREASYON
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.SPOR SOSYOLOJİSİ
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.BEDEN EĞİTİMİ VE SPORDA YÖNET. VE ORGANİZ.
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.SPORDA TEKNİK-TAKTİK ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ
BEDEN EĞİTİM VE SPOR YÜKSEKOKULUAnt. Eğit.KONDİSYON ANTREMANI VE YÖNTEMLERİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.GENEL JEOLOJİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.GENEL JEOLOJİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.UYGULAMALI COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ(SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.İNGİLİZCE I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.İNGİLİZCE II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.İNGİLİZCE -III-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİCoğ.İNGİLİZCE -IV-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.FİZİK -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.FİZİK -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.ANALİZ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.ANALİZ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.SOYUT MATEMATİK -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.SOYUT MATEMATİK -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.ANALİTİK GEOMETRİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.ANALİTİK GEOMETRİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.ANALİZ III
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.ANALİZ IV
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.DİFERANSİYEL DENKLEMLER -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.DİFERANSİYEL DENKLEMLER -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.LİNEER CEBİR -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.LİNEER CEBİR -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.TOPOLOJİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.TOPOLOJİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.SOYUT CEBİR -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.SOYUT CEBİR -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.KOMPLEKS FONKSİYONLAR TEORİSİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.KOMPLEKS FONKSİYONLAR TEORİSİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.DİFERANSİYEL GEOMETRİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.DİFERANSİYEL GEOMETRİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.NÜMERİK ANALİZ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.NÜMERİK ANALİZ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.UYGULAMALI MATEMATİK (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.REEL ANALİZ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.KISMİ DİFRANSİYEL DENKLEMLER -I- (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.KISMİ DİFARANSİYEL DENKLEMLER -II- (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.KESİRLİ TÜREVLER VE İNTEGRALLER -I- (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.KESİRLİ TÜREVLER VE İNTEGRALLER -II- (SEÇ)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.FONKSİYONEL ANALİZ -I- (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMat.FONKSİYONEL ANALİZ -II- (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ESKİÇAĞ TARİHİ VE MEDENİYETİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ESKİÇAĞ TARİHİ VE MEDENİYETİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.BÜYÜK SELÇUKLU TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRKİYE SELÇUKLU TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ESKİ ANADOLU TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İSLAM ÖNCESİ TÜRK TARİHİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İSLAM ÖNCESİ TÜRK TARİHİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ESKİ MEZOPOTAMYA TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İSLAM TARİHİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İSLAM TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.METODOLOJİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.METODOLOJİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TÜRKÇESİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TÜRKÇESİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.PALEOGRAFYA I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.PALEOGRAFYA II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ (KURULUİ) I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK KÜLTÜR VE MEDENİYET TARİHİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK KÜLTÜR VE MEDİNİYET TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRKİSTAN HANLIKLARI I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ESKİ MISIR TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRKİSTAN HANLIKLARI II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK DÜİÜNCE TARİHİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.MOĞOL TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK DÜİÜNCE TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İLK MÜSLÜMAN TÜRK DEVLETLERİ I (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İLK MÜSLÜMAN TÜRK DEVLETLERİ II (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.EYYÜBİLER VE MEMLÜKLÜLER TARİHİ I (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.EYYÜBİLER VE MEMLÜKLÜLER TARİHİ II (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLIDA AİİRETLER VE OYMAKLAR (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.HAÇLI SEFERLERİ TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI EĞİTİM TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI BİLİM TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ESKİ YUNAN VE ROMA TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ORTADOĞU TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI KÖY VE İEHİR HAYATI (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.DOĞU AVRUPA TÜRK TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ (KURULUİ) II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.XVII-XVIII. YÜZYIL OSMANLI TARİHİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.XVII-XVIII. YÜZYIL OSMANLI TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK YENİLEİME TARİHİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK YENİLEİME TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ -III- (YÜKSELME DÖNEMİ)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.MODERN AVRUPA TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.AVRUPA MEDENİYET TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK-RUS İLİİKİLERİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK-RUS İLİİKİLERİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI MÜESSESELERİ TARİHİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI MÜESSESELERİ TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OĞUZLAR (SEÇMELİ)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ -IV- (YÜKSELME DÖNEMİ)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.CUM.DÖN.SOS.EKO.GELİ.TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.AVRUPA YAYILMACILIK TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.AMERİKA BİRLEİİKLERİ DEV.TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.RUSYA TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ORTA ASYA TÜRK TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.KAFKAS TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ATATÜRKÇÜ DÜİÜNCE TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İSLAM MEDENİYETİ I (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.İSLAM MEDENİYETİ II (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI DİPLOMATİKASI I (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI DİPLOMATİKASI II (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ANADOLU BEYLİKLERİ TARİHİ I (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ANADOLU BEYLİKLERİ TARİHİ II (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRKİYE CUMHURİYETİ TEİKİLATI VE KURUMLARI TARİHİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI SOSYO-EKONOMİK TARİHİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI SOSYO-EKONOMİK TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.LİSANS BİTİRME TEZİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ -V- (YAKIN ÇAĞ)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ -VI- (YAKIN ÇAĞ)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK DEMOKRASİ TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ METİNLERİ İNCELEME -I-(SEÇ)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.OSMANLI TARİHİ METİN.İNCELEME -II- (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.SOĞUK SAVAİ DÖN. TÜRK DIİ POLİT. (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.XX. ASIR AVRUPA TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.CUMHURİYET TARİHİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.CUMHURİYET TARİHİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.MİLLİ MÜCADELE (GÜNEY CEPHESİ) (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.BİLİM TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.JEOPOLİTİK (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.AVRUPA İKTİSAT TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.CUMHURİYET TARİHİNİN KAYNAKLARI (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.DÜNYA SAVAİLARI TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TARİH FELSEFESİ II(SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.UYGARLIK TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.ÇAĞ. TÜRK İSLAM DEV. VE TOP.TAR. (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.TÜRK DIİ POLİTİKASI
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.SİYASİ TARİH I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.SİYASİ TARİH II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTar.XIX.YÜZYIL AVRASYA TARİHİ (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRK DİLİ I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRK DİLİ II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TANZİMAT DEVRİ TÜRK EDEBİYATI -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TANZİMAT DEVRİ TÜRK EDEBİYATI -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRKİYE TÜRKÇESİ SES BİLGİSİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRKİYE TÜRKÇESİ SES BİLGİSİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.GÜNÜMÜZ TÜRK EDEBİYATI I
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.GÜNÜMÜZ TÜRK EDEBİYATI II
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRK HALK EDEBİYATI III
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRK HALK EDEBİYATI IV
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.ESKİ TÜRKÇE -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.ESKİ TÜRKÇE -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.MİLLİ EDEBİYAT -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.MİLLİ EDEBİYAT -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRKÇENİN SÖZ DİZİMİ -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRKÇENİN SÖZ DİZİMİ -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.ORTA TÜRKÇE -I-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.ORTA TÜRKÇE -II-
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.KLASİK OSMANLI TÜRKÇESİ MET.OK.-I- (SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.KLASİK OSMANLI TÜRKÇESİ METİN.OK.-II-(SEÇ.)
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRK HALK EDEBİYATI VII
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.TÜRK HALK EDEBİYATI VIII
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.ESKİ TÜRK EDEBİYATI VII
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİTürk Dil. ve Edeb.ESKİ TÜRK EDEBİYATI VIII
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSADA GİRİİ I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSADA GİRİİ II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.MATEMATİK -I-
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.MİKROEKONOMİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.MAKROEKONOMİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSAT TARİHİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.TÜRK İKTİSAT TARİHİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.TİCARET HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İSTATİSTİK -I-
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İSTATİSTİK -II-
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İDARE HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSADİ SORUNLARA YENİ YAKLAİIMLAR -I-
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSADİ SORUNLARA YENİ YAKLAİIMLAR -II-
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.BÖLGESEL İKTİSAT
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.BÜYÜME TEORİLERİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.PARA TEORİSİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.PARA POLİTİKASI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.TÜRKİYE EKONOMİSİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.MALİYE POLİTİKASI (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.TURİZM EKONOMİSİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.SOSYAL GÜVENLİK (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSADİ SİSTEMLER
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSADİ DÜİÜNCE TARİHİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.EKONOMETRİ I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.EKONOMETRİ II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.ULUSLARARASI İKTİSAT I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.ULUSLARARASI İKTİSAT II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.KÜRESELLEİME VE EKONOMİK KRİZLER (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.İKTİSAT POLİTİKASI (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.DÜNYA EKONOMİSİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.TÜRKİYE EKONOMİSİNİN PROBLEMLERİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.AVRUPA BİRLİĞİ EKONOMİSİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.GİRİİİMCİLİK VE STRATEJİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİkt.GİRİİİMCİLİK ve KARİYER PLANLAMA (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME BİLİMİNE GİRİİ -I-
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME BİLİMİNE GİRİİ - II -
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.GENEL MUHASEBE -I-
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.GENEL MUHASEBE II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME MATEMATİĞİ II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME İSTATİSTİĞİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME FİNANSMANI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.TİCARET HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.BORÇLAR HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME YÖNETİMİ I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME YÖNETİMİ II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.ENVANTER BİLANÇO
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.SOSYAL BİLİMLERDE ARAİTIRMA YÖNTEMLERİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.ÜRETİM YÖNETİMİ I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.ÜRETİM YÖNETİMİ II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.TEKNOLOJİ VE YENİLİK YÖNETİMİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.GİRİİİMCİLİK VE KOBİLERİN YÖNETİMİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.MESLEKİ YABANCI DİL I (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.MESLEKİ YABANCI DİL II (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETME POLİTİKASI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.YÖNETİMDE GÜNCEL KONULAR
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.FİNANSAL PİYASALAR VE KURUMLAR
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETMECİLİKTE ÇAĞDAİ YAKLAİIMLAR I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.İİLETMECİLİKTE ÇAĞDAİ YAKLAİIMLAR II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.ULUSLARARASI İİLETMECİLİK (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.BİLGİSAYARLI MUHASEBE I (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.ULUSLARARASI FİNANS (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.MESLEKİ YABANCI DİL III (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİĢl.MESLEKİ YABANCI DİL IV (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.SİYASET BİLİMİNE GİRİİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.TOPLUM BİLİM
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.YÖNETİM BİLİMİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.KAMU YÖNETİMİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.İİLETME BİLİMİNE GİRİİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.TÜRK ANAYASA HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.GENEL MUHASEBE
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.SİYASAL DÜİÜNCELER TARİHİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.KAMU MALİYESİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.ÇAĞDAİ DEVLET DÜZENLERİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.KLASİK DÖNEMDE SİYASAL DÜİÜNCE (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.YEREL YÖNETİMLER
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.TÜRKİYE'NİN TOPLUMSAL YAPISI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.CEZA HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.TÜRK SİYASAL HAYATI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.KAMU PERSONEL YÖNETİMİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.KENTLEİME SORUNLARI VE POLİTİKASI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.CEZA YARGILAMA HUKUKU (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.ÇAĞDAİ DÜİÜNCE AKIMLARI (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.MUHASEBE UYGULAMALARI (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.İSLAM YÖNETİM HUKUKU (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.AB SİYASAL YAPISI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.ÇEVRE SORUNLARI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.ÇEVRE HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.İNSAN HAKLARI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.SİYASET SOSYOLOJİSİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.KENT VE BÖLGE PLANLAMA
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.İİ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.FİNANSAL TABLOLAR ANALİZİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİKam. Yön.ÇEVRE EKONOMİSİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSağ. Yön.MİKRO İKTİSAT
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSağ. Yön.MAKRO İKTİSAT
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSağ. Yön.ÖRGÜTSEL DAVRANIİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSağ. Yön.SAĞLIK KURUMLARINDA İNSAN KAY. YÖN.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSağ. Yön.SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİMİ-I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSağ. Yön.SAĞLIK SİSTEMLERİ VE POLİTİKALARI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.GİRİİİMCİLİK VE STRATEJİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.GİRİİİMCİLİK ve KARİYER PLANLAMA (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.ULUSLARARASI İLİİKİLERE GİRİİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.SİYASET BİLİMİNE GİRİİ II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.SİYASİ TARİH I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.AB POLİTİKALARI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.DEVLETLER HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.ULUSLARARASI ÖRGÜTLER
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.ULUSLARARASI GÜVENLİK
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.TÜRKİYE VE AVRASYA
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.SİYASİ TARİH II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.TÜRKİYE AB İLİİKİLERİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.TÜRK DIİ POLİTİKASI I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.TÜRK DIİ POLİTİKASI II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.DİPLOMATİK YABANCI DİL (İNGİLİZCE) I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.DİPLOMATİK YABANCI DİL (İNGİLİZCE) II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.ULUSLARARASI İLİİKİLERDE ÇAĞDAİ YAKLAİIM. I
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.ULUSLARARASI İLİİKİLERDE ÇAĞDAİ YAKLAİIM II
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.ULUSLARARASI İİLETMECİLİK (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.ULUSLARARASI SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ (SEÇ.)
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.DİPLOMATİK YABANCI DİL (İNGİLİZCE) III
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSiyaset Bil.ve Ulus.İliĢk.DİPLOMATİK YABANCI DİL (İNGİLİZCE) IV
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSosyal Hiz.SOSYOLOJİYE GİRİİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSosyal Hiz.SOSYAL PSİKOLOJİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSosyal Hiz.ANAYASA HUKUKU
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSosyal Hiz.TÜRKİYE'NİN TOPLUMSAL YAPISI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSosyal Hiz.SOSYAL HİZMET MEVZUATI
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSosyal Hiz.SOSYAL POLİTİKA
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSosyal Hiz.MANEVİ DESTEK HİZMETLERİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİUluslararası Ticaret ve LojistikÖRGÜTSEL DAVRANIİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİUluslararası Ticaret ve LojistikTİCARET HUKUKU
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TEVCİD- I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TEVCİD- I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TEVCİD- I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD- II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD- II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD- II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ARAPÇA I
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ARAPÇA II
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.DİN PSİKOLOJİSİ
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -III-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -III-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -III-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -IV-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -IV-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -IV-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.HADİS -I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.HADİS -II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM HUKUK USULÜ -I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM HUKUK USULÜ -II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.MANTIK
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.DİN SOSYOLOJİSİ -I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.TÜRK-İSLAM SANATLARI TARİHİ -I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM MEZHEPLERİ TARİHİ -I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM AHLAK ESASLARI VE FELSEFESİ
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.DİN SOSYOLOJİSİ -II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ARAPÇA III
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ARAPÇA IV
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -V-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -V-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -V-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VI-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VI-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VI-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.TEFSİR -III-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.TEFSİR -IV-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.HADİS -III-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.HADİS -IV-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM HUKUKU I
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM HUKUKU II
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.TASAVVUF -I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.TASAVVUF -II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM MEZHEPLERİ TARİHİ- II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.FELSEFE TARİHİ- II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.FELSEFE TARİHİ- I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN TERCÜMESİ TEKNİKLERİ
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ARAPÇA METİN I
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ARAPÇA METİN II
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM HUKUKU- III-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM HUKUKU- IV-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM FELSEFESİ- I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.İSLAM FELSEFESİ- II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.DİN FELSEFESİ- I-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.DİN FELSEFESİ- II-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VII-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VII-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VII-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VIII-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VIII-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.KUR'AN OKUMA VE TECVİD -VIII-
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.EĞİTİM PSİKOLOJİSİ (SEÇ.)
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.REHBERLİK VE ÖZEL EĞİTİM (SEÇ.)
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ (SEÇ.)
İLAHİYAT FAKÜLTESİİlah.ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ (SEÇ.)
KAHRAMANMARAİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUTıb. Lab. Tek.LABORATUVAR KİMYASI
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİBilg. Müh.YAZ STAJI I
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİBilg. Müh.YAZ STAJI II
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİBilg. Müh.MATEMATİK I
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.ATIKSULARIN BİYOLOJİK ARITIMI
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.ENDÜSTRİYEL KİRLİLİK VE KONTROLÜ
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.ÇEVRE HUKUKU
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRİLMESİ
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.BİYOLOJİK NUTRİENT GİDERİMİ
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.İÇ ORTAM HAVA KİRLİLİĞİ (SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.RADYOAKTİF KİRLİLİK (SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.TEMİZ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI (SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİÇev. Müh.MESLEKİ İNGİLİZCE -IV- (SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİElektrik-Elekt. Müh.YAZ STAJI -I-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİElektrik-Elekt. Müh.YAZ STAJI -II-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİGıd. Müh.ET VE ET ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİGıd. Müh.DUYUSAL ANALİZ YÖNTEMLERİ (SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİGıd. Müh.SU ÜRÜNLERİ İİLEME TEK.(SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.OLASILIK VE İSTATİSTİK
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.NÜMERİK ANALİZ
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.AKIİKANLAR MEKANİĞİ
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.HİDROLİK
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.HİDROLOJİ
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.BETONARME -I-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.YAPI STATİĞİ -II-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.YAPI MÜHEN. BİLGİSAYAR UYGU.(SEÇ)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.SU YAPILARI
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.SU TEMİNİ VE ATIK SU SİSTEMLERİ I (SEÇ)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİİnĢ. Müh.DEPREME DAYANIKLI YAPI TASARIMI(SEÇ)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.TEKNİK RESİM
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.STATİK
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.YAZ STAJI -I-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.MUKAVEMET -I-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.TERMODİNAMİK -I-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.MAKİNE ELEMANLARI I
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.MAKİNE ELAMANLARI -II-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.ISI TRANSFERİ I
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.YAZ STAJI -II-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.TERMODİNAMİK II
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.BİTİRME PROJESİ I
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.BİTİRME PROJESİ II
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.İÇTEN YANMALI MOTORLAR (SEÇ)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.MAKİNE TASARIMI (SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.TAİIT TEKNİĞİ (SEÇ.)
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.MAKİNA MÜHENDİSLİ. TEMEL KONULAR-I-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.MAKİNE MÜHENDİSLİ.TEMEL KONULAR -II-
MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİMak. Müh.ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI (SEÇ.)
ORMAN FAKÜLTESİOrm. Müh.ZORUNLU STAJ -I-
ORMAN FAKÜLTESİOrm. Müh.ZORUNLU STAJ -II-
ORMAN FAKÜLTESİOrm. Müh.ORMAN KAYNAKLARI ENVANTERİ (SEÇ.)
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİEbelikDOĞUM BİLGİSİ YAZ STAJI
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEOKULUMimari Rest.RÖVÖLE I
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEOKULUMimari Rest.GENEL RESTORASYON PROJESİ
ZİRAAT FAKÜLTESİBah. Bit.SUBTROPİK MEYVELER
ZİRAAT FAKÜLTESİBah. Bit.BİTKİLERDE DÖLLENME BİYOLOJİSİ (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİBah. Bit.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİBah. Bit.BAHÇE BİTKİLERİ ÇOĞALTMA TEKNİKLERİ
ZİRAAT FAKÜLTESİBah. Bit.ÜZÜMSÜ MEYVELER
ZİRAAT FAKÜLTESİBah. Bit.BODUR MEYVE YETİİTİRİCİLİĞİ (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİBah. Bit.ÖRTÜ ALTI MEYVECİLİK (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİBit. Kor.FİTOPATOLOJİ
ZİRAAT FAKÜLTESİBit. Kor.MİKROBİYOLOJİ (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİBit. Kor.ARAİTIRMA VE DENEME METOTLARI (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİBit. Kor.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİBiyosistem Müh.İSTATİSTİK (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİBiyosistem Müh.TARIM MAKİNELERİ MÜHENDİSLİK PRENSİPLERİ
ZİRAAT FAKÜLTESİBiyosistem Müh.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİBiyosistem Müh.BİYOSİSTEMLERDE OTOMASYON
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Bit.TARIMSAL MEKANİZASYON
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Bit.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Bit.MEZUNİYET ÇALIİMASI I
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Bit.TARLA BİTKİLERİNDE PROJE HAZIRLAMA (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Eko.EKONOMİSTLER İÇİN MATEMATİK
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Eko.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Eko.EKONOMETRİ
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Eko.TARIM SİGORTALARI (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİTar. Eko.BOTANİK I
ZİRAAT FAKÜLTESİTop. Bil.ve Bit. Bes.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.ORGANİK HAYVANCILIK
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.GENETİK
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.HAYVANCILIKTA MOLEKÜLER YÖNTEMLER (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.MESLEKİ İNGİLİZCE (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.MİKROBİYOLOJİ
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.GENETİK
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.İSTATİSTİK
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.MESLEKİ İNGİLİZCE I (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.STAJ
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.KÜÇÜKBAİ HAYVAN YETİİTİRME
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.KÜRK HAYVANLARI YETİİTİRME (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.KÜÇÜKBAİ HAYVAN YETİİTİRME
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.ORGANİK HAYVANCILIK
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.ARAİTIRMA VE DENEME METOTLARI
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.HAYVANCILIKTA MOLEKÜLER YÖNTEMLER (SEÇ.)
ZİRAAT FAKÜLTESİZootek.KÜRK HAYVANLARI YETİİTİRME (SEÇ.)
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSivil Savunma ve İtfaiyecilikBeden Eğiitimi ve Fiziksel GeliĢim I
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSivil Savunma ve İtfaiyecilikYapı ve Tesisat Bilgisi
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSivil Savunma ve İtfaiyecilikTemel ve İĢ Hukuku
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSivil Savunma ve İtfaiyecilikEndüstriyel Yangın Güvenliği
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSivil Savunma ve İtfaiyecilikAfet Psikolojisi
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSosyal Hiz.Gönüllü KuruluĢlar Ve Sosyal Hizmet
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSosyal Hiz.İnsan DavranıĢları ve Sosyal Çevre II
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSosyal Hiz.Kriz ve Krize Müdahale
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEKOKULUSosyal Hiz.Okul Sosyal Hizmeti

Açılan Diğer Yaz Okulları İçin Tıklayınız

Yaz Okulunu Başka Üniversiteden Nasıl Alırım?

Yaz Okulunu Online Yapan Üniversiteler için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Osman Pırnaz dedi ki:

  Metadoloji dersi kaldı mezun olmam icin sadece.bircok uniyi araştırdım bulamadım. Bulan varsa yorumun altına yazabilir mi ?

 2. Ahmet dedi ki:

  Harç yatırmanın son günü ne zaman acaba

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Ders Kayıtları ve Harç Yatırma Süresi 27 Haziran Pazartesi Günü Saat 16.00’ya kadar uzatılmıştır.

 3. samet dedi ki:

  sütçü imam 6 temmuza kadar uzadı demiş ya peki misafir öğrenciler içinde geçerli değil mi

 4. Arzu dedi ki:

  Atatürk üniversitesi tarih bölümü okuyorum bu üniversiteden yaz okulu için başvuru yapmak istiyorum başvurular tam olarak nerden yapılıyor yardımcı olur musunuz lütfen.

 5. Hasret dedi ki:

  Düzce üniversitesi yaşlı bakımı bölümü okuyorum yaz okulunda sizin üniversitenizden 2 kredilik olan allatn dersimi almak istiyorum kayıtların başlamasına çok az bir süre kalmış lütfen bana bi yardımcı olurmusunuz

  1. Eda dedi ki:

   Final sınavlarının da uzaktan yani online şeklinde mi olacak acaba?

  2. Hatice dedi ki:

   DPÜ yaşlı bakım okuyorum 2 temel ders vermem gerekiyor bunu sizin okulumuzdan almak istiyorum rica etsem yardımcı olabilir misiniz