2018 YKS Zor muydu Kolay mıydı? İşte Aday Yorumları

30.06.2018
A+
A-
2018 YKS Zor muydu Kolay mıydı? İşte Aday Yorumları

2018 YKS Zor muydu Kolay mıydı? İşte Aday Yorumları

 

 

2018 YKS sorularının zorluk seviyesi nasıldı? 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde yapılan YKS zor mu kolay mıydı? Öğrencilerin ter döktüğü üniversiteye girişte önemli bir sınav olan YKS aday yorumları ve YKS sorularını sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

 

2018 YKS aday yorumlarını ve öğrencilerin merak ettiği YKS zor muydu kolay mıydı? sorusunun cevabını haberimiz devamında bulabilirsiniz. ÖSYM tarafından düzenlenen YKS sınavı 30 Haziran cumartesi ve 1 Temmuz pazar günü yapıldı. Şimdi öğrencilerin aklındaki soru YKS sorularının zorluk düzeyi nasıldı? Üniversite hayali ile sınava giren öğrenciler kendilerini diğer öğrenciler ile ölçmek için sınav zor muydu kolay mıydı merak ediyor ve sorguluyor. YKS sınavı yorumları,  YKS soruları ve ayrıntıları…

 

 

 

2018 YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) 2018 Fizik, Kimya ve biyoloji sorular nasıldı zor mu kolay mıydı?

2018 YKS Türkçe soruları nasıldı zor mu kolay mıydı? 

2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Din Kültürü soruları nasıldı?  

2018 YKS Tarih soruları nasıldı zor mu kolay mıydı?

2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Matematik soruları nasıldı zor mu kolay mıydı?

2018 YKS Coğrafya soruları nasıldı zor mu kolay mıydı? 

 

2018 YKS Sınava giren adaylar aşağıdaki yorum kısmına sınavın zorluk durumu hakkında yorum yaparak sınava giren diğer kişiler ile fikir alış verişinde bulunup sınavın zor mu kolay mı olduğuna dair fikir edinebilirler. YKS’ye giren birçok kişinin merak ettiği soruların başında gelen sınavın zorluğunu adaylardan gelen cevaplar neticesinde değerlendirerek 2018 YKS sınavı zor mu kolay mı sorusuna cevap verebilirsiniz. Siz de yorumunuzu aşağıya kolaylıkla yapabilirsiniz. Yönetici arkadaşlar yorumları kısa süre içerisinde onaylayacaklar.

 

 

 

YKS SORU CEVAPLARI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

 

 

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), bu hafta sonu düzenlenecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sorularının tamamı 1 Temmuz Pazar günü akşam internet sitesinden yayımlanacak.

 

 

Yapılan açıklamaya göre, YKS’nin 30 Haziran Cumartesi günü yapılacak birinci oturumu Temel Yeterlilik Testi (TYT) ile 1 Temmuz Pazar gerçekleştirilecek ikinci oturumu Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Yabancı Dil Testi’nin (YDT) ardından, sınav sorularının tamamına akşam saatlerinde web sitesinden ulaşılabilme imkanı sağlanacak.

 

 

en-çok-tercih-edilen-bölümler

 

 

 

 

YKS Sistemi Hakkında Her Şey

 

YKS Konuları ve Soru Sayıları

 

YKS Ne Zaman Yapılacak?

 

YKS Çıkmış Sorular

 

YKS Kitap Önerisi

 

YKS Puan Hesaplama İçin TIKLAYINIZ

 

Sofralarınız için en güzel yemek takımı çeşitleri Madame Coco ‘da!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.