Digitürk, Tivibu, D-Smart EBA TV Frekansları

31.08.2020
A+
A-

31 Ağustos Pazartesi günü itibariyle ise uzaktan eğitim süreci başlayacak. Öğrenciler derslerine EBA üzerinden devam edecek. Aynı zamanda eğitim kademelerine göre üç ayrı televizyon kanalında yayın yapılacak. Bu kanallar: TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere farklı kademelerde ders anlatımı olacak. Bu yazımızda sizlere Digitürk eba tv hangi kanalda olacak? Tivibu eba tv hangi kanalda olacak?  D Smart eba tv hangi kanalda olacak? Sorularına cevap vereceğiz.

Digitürk, Tivibu, D-Smart EBA TV Frekansları

Digitürk, Tivibu, D-Smart EBA TV Frekansları | Hangi Kanalda İzlenecek?

Corona Virüs önlemleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan kararla okullar bir hafta süre ile tatil edilmişti. 31 Ağustos Pazartesi günü itibariyle ise uzaktan eğitim süreci başlayacak. Öğrenciler derslerine EBA üzerinden devam edecek. Aynı zamanda eğitim kademelerine göre üç ayrı televizyon kanalında yayın yapılacak. Bu kanallar: TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere farklı kademelerde ders anlatımı olacak. Bu yazımızda sizlere Digitürk eba tv hangi kanalda olacak? Tivibu eba tv hangi kanalda olacak?  D Smart eba tv hangi kanalda olacak? Sorularına cevap vereceğiz. Bu saymış olduğumuz kanallar dijital televizyon yayını yapan platformlardır. Eklemek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Digitürk EBA TV hangi kanalda olacak?

TRT EBA TV İlkokul için: 151. Kanal,

TRT EBA TV Ortaokul için: 152. Kanal

TRT EBA TV Lise için: 153. Kanal’da yayın yapacaktır. Digitürk kullanıcılarının herhangi bir kanal ekleme işlemi yapmalarına gerek yoktur. Bu işlem yayıncı firma tarafından gerçekleştirilecektir.digiturk_eba_tv

 

EBA Uygulamasında kullanılmak üzere ücretsiz internet paketini nasıl yapacağını merak ediyorsan https://www.osymli.com/eba-3-gb-internet-nasil-alinir-ucretsiz.html yazımızı okumanı tavsiye ederim.

 

Tivibu EBA TV hangi kanalda olacak? 

TRT EBA TV İlkokul için: 465. Kanal,

TRT EBA TV Ortaokul için: 466. Kanal

TRT EBA TV Lise için: 467. Kanal’da yayın yapacaktır. Tivibu kullanıcılarının herhangi bir kanal ekleme işlemi yapmalarına gerek yoktur. Bu işlem Türk Telekom firması tarafından gerçekleştirilecektir.

tivibu_eba_tv

 

D Smart EBA TV hangi kanalda olacak?

TRT EBA TV İlkokul için: 365. Kanal,

TRT EBA TV Ortaokul için: 366. Kanal

TRT EBA TV Lise için: 367. Kanal’da yayın yapacaktır. D-Smart kullanıcılarının herhangi bir kanal ekleme işlemi yapmalarına gerek yoktur. Bu işlem yayıncı firma tarafından gerçekleştirilecektir.

d_smart_eba_tv

Diğer Dijital Platformlardan EBA TV’yi İzlemek İsteyenler için:

TRT EBA TV İlkokul için; TÜRKSAT Kablo Tv: 465. Kanal, Türkcell TV+: 106. Kanal

TRT EBA TV Ortaokul için; TÜRKSAT Kablo Tv: 466. Kanal, Türkcell TV+: 107. Kanal

TRT EBA TV Lise için; TÜRKSAT Kablo Tv: 467. Kanal,  Türkcell TV+: 108. Kanal

 

EBA TV İlkokul Programı, EBA TV Ortaokul Programı ve EBA TV Lise Programını merak ediyorsanız https://www.osymli.com/eba-tv-ders-programi-ve-frekanslari.html yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

 

digitur_eba_tv_tivibu_d_smart_eba_tv_izle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.