2023 EKYS Öğretmenlik Meslek Etiği Ders Notları PDF İndir

12.08.2022
A+
A-

Sizlere yardımcı olası için Öğretmenlik Meslek Etiği Ders Notları PDF olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Öğretmenlik Meslek Etiği Ders Notları PDF aşağıda bulunan turuncu butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

2023 EKYS Öğretmenlik Meslek Etiği Ders Notları PDF İndir

2023 EKYS Öğretmenlik Meslek Etiği Ders Notları PDF İndir

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında imzalanan Protokol uyarınca ÖSYM tarafından tarihinde 50 il merkezinde, Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS) yapılacaktır., EKYS’ ye hazırlanırken en önemli yardımcılarımızdan biri de Öğretmenlik Meslek Etiği dersidir. Sizlere yardımcı olası için Öğretmenlik Meslek Etiği Ders Notları PDF olarak hazırladık.

 

Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Öğretmenlik Meslek Etiği Ders Notları PDF aşağıda bulunan turuncu butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Mobilden giren arkadaşlar indiremezseniz lütfen yorum kısmına yazınız. Biz oradan size mail olarak atacağız. İyi Çalışmalar Dileriz.

 

 

Kaynak 1

 

Kaynak 2

 

Kaynak 3*

 

 

Tavsiye Yazılarımız

EKYS Çalışma Notları İndir

EKYS Konuları ve Soru Dağılımları Neler? için TIKLAYINIZ

EKYS Youtube Kanal ve Kaynak Önerileri için TIKLAYINIZ

MEB EKYS Başvuru Şartları Neler? Kimler Başvurabilir?

MEB EKYS örnek soruları PDF İndir (ÖSYM)

MEB EKYS Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

EKYS Kitap Önerileri | Müdür Yardımcılığı Sınavı Kitap Tavsiyeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Yasin Ertan dedi ki:

  İyi çalışmalar dilerim. İndirme linkine tıkladığımda bambaşka yerler açılıyor. Bana da mail atabilirseniz çok sevinirim

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Yasin Hocam, uyarınız için teşekkür ederiz. Bağlantıları güncelledik. Sizlere de EKYS ful arşivi attık. İyi çalışmalar.

 2. Mahmut doğan özmen dedi ki:

  Sayın hocam merhabalar. Ekys hazırlık için konu özetlerine ihtiyacım vardı.Elinize emeğinize sağlık. Böyle bi hizmet verdiğiniz için. Allah razı olsun. Eğer tüm derslerin konularını gönderebilirseniz; YouTube dan sizi takip edip konu özetlerini de okursak. Nasip artık