Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notu PDF İndir

20.08.2023
A+
A-

Sizlere yardımcı olası için Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notu PDF olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notları PDF aşağıda bulunan butona tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notu PDF İndir

Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notu PDF İndir

 

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında imzalanan Protokol uyarınca ÖSYM tarafından 50 il merkezinde, 2022 Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS) yapılacaktır., EKYS’ ye hazırlanırken en önemli yardımcılarımızdan biri de Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları dersidir.

 

Sizlere yardımcı olması için Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notu PDF olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notları PDF aşağıda bulunan butona tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Mobilden giren arkadaşlar indiremezseniz lütfen yorum kısmına yazınız. Biz oradan size mail olarak atacağız. İyi Çalışmalar Dileriz.

 

Eğitim Yöneticilerinin Yeterlilik Alanları Ders Notu PDF indir

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

Tavsiye Yazılarımız

EKYS Çalışma Notları İndir

EKYS Konuları ve Soru Dağılımları Neler? için TIKLAYINIZ

EKYS Youtube Kanal ve Kaynak Önerileri için TIKLAYINIZ

MEB EKYS Başvuru Şartları Neler? Kimler Başvurabilir?

MEB EKYS örnek soruları PDF İndir (ÖSYM)

MEB EKYS Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

EKYS Kitap Önerileri | Müdür Yardımcılığı Sınavı Kitap Tavsiyeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. HÜSEYİN dedi ki:

  eğitim yönetiminin yeterlilik alanları ders notu nu indiremedim

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hüseyin Hocam, notların olduğu linkler çalışıyor. Eğer okul internetinden girdiyseniz o yüzden olabilir. Mobilden indirdikten sonra telefona ZİP programı yüklemenizi öneririm. İyi çalışmalar

 2. Gamze dedi ki:

  Sitenizdeki ekys notlarını ve deneme sınavını indirdim. Teşekkür ederim

 3. LUTFULLAH dedi ki:

  eğitim yönetiminin yeterlilik alanları ders notu nu indiremedim