2023 EKYS Mülakat Soruları PDF İndir

13.08.2022
A+
A-

Sizlere yardımcı olası için EKYS Mülakat Sorularını PDF olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Mülakatlarda sorulan konuları ve soruları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Müdür yardımcılığı mülakat 2023 PDF aşağıda bulunan turuncu butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

2023 EKYS Mülakat Soruları PDF İndir

2023 EKYS Mülakat Soruları PDF İndir

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında imzalanan Protokol uyarınca ÖSYM tarafından tarihinde 50 il merkezinde, Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS) yapılacaktır. EKYS’ den sonra önemli bir aşamada da mülakat sınavıdır. Sizlere yardımcı olası için 2023 EKYS Mülakat Sorularını PDF olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Mülakatlarda sorulan konuları ve soruları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Müdür yardımcılığı mülakat 2022 PDF aşağıda bulunan turuncu butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Mobilden giren arkadaşlar indiremezseniz lütfen yorum kısmına yazınız. Biz oradan size mail olarak atacağız. İyi Çalışmalar Dileriz.

 

 

Kaynak 1

 

Kaynak 2

 

NOT: Sorular ve cevaplar çeşitli siteler, forumlar ve sosyal medya paylaşımları incelenerek derlenmiştir. Cevapları kesinlik ifade etmez. 

 

EKYS Puan Hesaplama Robotu için tıklayınız.

EKYS Puanı Kaç Yıl Geçerli?

Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavında (EKYS) almış olduğunuz puan 3 yıl süre ile geçerlidir. Sınavdan 60 ve üstü bir puan aldığınız taktirde üç yıl içerisinde yapılacak tüm sözlü mülakatlara katılma hakkı elde etmiş oluyorsunuz. Son üç yıl içerisinde girmiş olduğunuz yazılı sınavlardan hangisi yüksek ise o puanı da kullanma hakkına sahipsiniz. Sözlü mülakat puanları ise bir yıl süre ile geçerlidir.

Tavsiye Yazılarımız

EKYS Çalışma Notları İndir

EKYS Konuları ve Soru Dağılımları Neler? için TIKLAYINIZ

EKYS Youtube Kanal ve Kaynak Önerileri için TIKLAYINIZ

MEB EKYS Başvuru Şartları Neler? Kimler Başvurabilir?

MEB EKYS örnek soruları PDF İndir (ÖSYM)

MEB EKYS Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

EKYS Kitap Önerileri | Müdür Yardımcılığı Sınavı Kitap Tavsiyeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.