EKYS “Türkçe” Ders Notu PDF İndir

18.01.2021
3.574
A+
A-

Sizlere yardımcı olası için EKYS “Türkçe” Ders Notu PDF İndir (Dil bilgisi- Yazım Kuralları) olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Türkçe Ders Notları PDF aşağıda bulunan turuncu butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

EKYS “Türkçe” Ders Notu PDF İndir

2021 EKYS “Türkçe” Ders Notu PDF İndir (Dil bilgisi-Yazım Kuralları)

Yapılan yeni düzenleme ile Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında Protokol uyarınca ÖSYM tarafından Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS) yapılacaktır., EKYS’ye hazırlanırken en önemli yardımcılarımızdan biri de Türkçe dersidir. Sözel mantık ve yazım kuralları sorularının yer aldığı bu sınavda sizlere yardımcı olası için EKYS “Türkçe” Ders Notu PDF İndir (Dil bilgisi- Yazım Kuralları) olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Türkçe Ders Notları PDF aşağıda bulunan turuncu butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Mobilden giren arkadaşlar indiremezseniz lütfen yorum kısmına yazınız. Biz oradan size mail olarak atacağız. İyi Çalışmalar Dileriz.

 

 

Kaynak 1

 

Kaynak 2

 

Mobilden girenler için Kaynak 3

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

Tavsiye Yazılarımız

EKYS Çalışma Notları İndir

EKYS Konuları ve Soru Dağılımları Neler? için TIKLAYINIZ

EKYS Youtube Kanal ve Kaynak Önerileri için TIKLAYINIZ

MEB EKYS Başvuru Şartları Neler? Kimler Başvurabilir?

MEB EKYS örnek soruları PDF İndir (ÖSYM)

MEB EKYS Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

EKYS Kitap Önerileri | Müdür Yardımcılığı Sınavı Kitap Tavsiyeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Muhsin ider dedi ki:

  Sınavla ilgili çalışma notları veya youtube kaynaklarını nasıl bulabilirim.
  Saygılarımla

 2. Mehmet dedi ki:

  EKYS Notlarını ben de indiremiyorum size zahmet bana da mail olarak tüm notları gönderirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler…

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, tüm konuları kapsayacak şekilde kaynakları gönderdim.

 3. Hacı dedi ki:

  Dosyaları indiremiyorum tüm ekys ders notlarını mail atar mısınız size zahmet